0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano pirmoji akademija. KUTIS akademija A lygis

5.0
(13 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 11,49 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-05 Supermamytė

Nuostabus dalykas! Godutei dar tik 1,8 , bet po truputį pratinu laikyti pieštuką. Man svarbu, kad vaikas anksti pradėtų lavintis.

Mano pirmoji akademija. KUTIS akademija A lygis


2021-06-30 11.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano pirmoji akademija. KUTIS akademija A lygis" aprašymas

„Kutis“ akademijos A lygį sudaro 6-os užduočių knygelės ir 4-os teminės pratybų knygelės su lipdukais.

Užduočių knygelės supažindina vaiką su naujomis užduotimis, o pratybų knygelės įtvirtina įgytas žinias.2020-05-05

Nuostabus dalykas! Godutei dar tik 1,8 , bet po truputį pratinu laikyti pieštuką. Man svarbu, kad vaikas anksti pradėtų lavintis.

2020-05-05

Sunkiai, bet patikėjau šiuo leidinukų komplektu! Koks nuosatbus būdas auginti vaiką ir atitraukti nuo "judančių" ekranų, kurie traukia kaip magnetas.

2020-05-05

Su drauge užtikome prekybos centre ir nupirkome savo mažyliams, dabar lyginam kuris daugiau sugeba, kuris laiko pieštuką kaip, turim apie ką kalbėtis :D

2020-05-05

netikėtas ir įtraukiantis mokymo būdas mažam vaikui iš kurio sunku tikėtis , kad jis PADARYS. esu labai patenkinta ir laiminga mama, labai didžiuojuosi savo dvimečiu!

2020-04-19

Mūsų mažylių grupei patiko ši nuosekliai sudėliota knygelių sistema. Galbūt pasirodė per lengva, bet mums jau 3m. Artimiausiu metu planuojame įsigyti B lygį.

2020-04-15

Patiko labai . Kaip paprastai viskas paaiškinta , ir mama gali tapti mokytoja :)

2020-04-15

Ir pakuotė ir turinys puiku! nešiojosi dukrytės į darželį kol ėjo. Dabar jau antrą lygį įveikinėjam.

2020-04-15

karantinio metu - labai geras užsiėmimas pasimokyti su 2,3m dukryte. Man dar nėra nuotolinio mokymo siaubo, ką girdžiu iš draugų. Mes mokomės namuose ir džiaugiamės!

2020-04-15

pirkom ir pirmą ir antrą lygį, mūsų smalsiam sūnui (2,8m) tikrai nebuvo sunku įveikti A lygį, buvo daug linksmų akimirkų. B lygyje kiek sudėtingiau. Tikimės ir trečio, augam greit, norim neatsilikti nuo nuo vyresnio brolio :D

2020-04-15

Labai skeptiškai žiūriu į knygutes, kurios "moko" jau nuo 1,5 m. BET Kučio akademija nenuvylė! Po žingsnelį įveikėm su Martynuu. Džiaugiuosi dar 2m neturinčio mažylio pasiekimais. Ačiū autoriams

2020-04-15

Pirkome darželio grupei, dalinamės, labai naudinga instrukcija, žinome nuo ko pradėti lavinti vos atėjusius į lopšelį mažylius. Mamoms turime ką parodyti, kad jų mažyliai tobulėja. Rekomenduoju!

2020-04-14

Pasinaudojome patarimu pradėti mokyti mūsų mažylį nuo šio rinkinio knygelių. Instrukcija padėjo mums suprasti nuo ko pradėti. Dabar daug dirbame ir matome kaip tobulėjame :) Ačiū leidėjams!

2020-04-14

Pirkau anūkui dovanų. Tai vaikutis buvo labai patenkintas. Džiaugiuosi.

Parašykite atsiliepimą apie "Mano pirmoji akademija. KUTIS akademija A lygis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano pirmoji akademija. KUTIS akademija A lygis, kurį parašė Ilona Bakšė. Siūlome ne tik išsamų Mano pirmoji akademija. KUTIS akademija A lygis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ilona Bakšė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano pirmoji akademija. KUTIS akademija A lygis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano pirmoji akademija. KUTIS akademija A lygis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano pirmoji akademija. KUTIS akademija A lygis" perkama kartu