0

Mano pirmoji knygelė. MIŠKAS. Su judančiais elementais. 1-2 m. vaikams

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 1.90 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano pirmoji knygelė. MIŠKAS. Su judančiais elementais. 1-2 m. vaikams

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x17, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9789955229261

2021-01-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano pirmoji knygelė. MIŠKAS. Su judančiais elementais. 1-2 m. vaikams" aprašymas

Serija „Mano pirmoji knygelė“ skiriama patiems jauniausiems knygų mėgėjams. Ji padės žadinti vaikų smalsumą, ugdyti pažintinius gebėjimus, kalbinę raišką, o judantys elementai, kuriuos galima pastumti, patraukti, pasukti, leis tobulinti rankų judesių koordinaciją.

Parašykite atsiliepimą apie "Mano pirmoji knygelė. MIŠKAS. Su judančiais elementais. 1-2 m. vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano pirmoji knygelė. MIŠKAS. Su judančiais elementais. 1-2 m. vaikams, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mano pirmoji knygelė. MIŠKAS. Su judančiais elementais. 1-2 m. vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano pirmoji knygelė. MIŠKAS. Su judančiais elementais. 1-2 m. vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano pirmoji knygelė. MIŠKAS. Su judančiais elementais. 1-2 m. vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mano pirmoji knygelė. MIŠKAS. Su judančiais elementais. 1-2 m. vaikams" perkama kartu