0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mano pirmoji sodybos knyga

  • Nuolaida knygai -71%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (71%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mano pirmoji sodybos knyga


2021-04-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano pirmoji sodybos knyga" aprašymas

Ar jau gerai pažįsti kaimą?
Daugeliui miesto vaikų kaimas yra menkai pažįstamas. Bet tik kaime galima pamatyti karvę, arklį, mielus viščiukus, galingą traktorių ir daugybę kitokių įdomių dalykų. Šioje knygoje pateikta daugiau kaip 100 realistiškai pavaizduotų gyvulių ir paukščių, įrankių ir žemės ūkio mašinų. Vaikai galės įsidėmėti ir jų pavadinimus. Ši „daugkartinio vartymo“ knyga skiriama mažiausiems ir smalsiausiems „skaitytojams“.
Linkime patirti daug džiaugsmo!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • ISBN ar kodas: 9789955223559

Parašykite atsiliepimą apie "Mano pirmoji sodybos knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano pirmoji sodybos knyga, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mano pirmoji sodybos knyga aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano pirmoji sodybos knyga. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano pirmoji sodybos knyga dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano pirmoji sodybos knyga" perkama kartu