-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mano pirmosios raidės su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams

Kaina: 9,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 9.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano pirmosios raidės su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams" aprašymas

Ši šauni raidžių knygelė iš putplasčio tiks ir patiks visiems smalsiems ir sumaniems vaikams. Visas raides galima iš knygelės išimti ir iš jų sudėlioti daugybę žodžių. Dažniau vartojamų raidžių rasite ne po vieną, o po dvi, tris ar net keturias, tad iš viso jų net 64. Po kiekviena raide jūsų laukia staigmena – ta raide prasidedantis žodis ir jį iliustruojantis paveikslėlis. Negana to, knygelės viduryje rasite smagių užduotėlių. Jas atlikite naudodami raidžių korteles. Tokių ir panašių užduotėlių galima prasimanyti ir patiems.

Linkime smagios ir prasmingos veiklos!

Iš pateiktų raidžių galima sudėti daugybę jums patinkančių žodžių, taip pat knygoje paveikslėliais iliustruotus žodžius ir čia siūlomus:

DU, OLA, AKIS, AVIS, BŪDA, DĖDĖ, FĖJA, GILĖ, JŪRA, KOŠĖ, LĖLĖ, NATA, ORAS, OŽYS, PĖDA, PELĖ, PICA, PŪGA, PUPA, ROPĖ, RŪTA, SAGA, ŠEŠI, TRYS, ŽEMĖ, AKMUO, ANTIS, AŠARA, BATAI, BULVĖ, BANGA, DAŽAI, DUONA, GENYS, GULBĖ, GALVA, GERVĖ, KNYGA, KOVAS, LAPAI, LAŠAS, LENTA, MEDUS, MEŠKA, NOSIS, PENKI, RŪKAS, VORAS, ŽĄSIS, AGUONA, AIKŠTĖ, ALYVOS, ASILAS, AVILYS, ĄSOTIS, BEBRAS, BROLIS, CENTAI, CIRKAS, DARŽAS, DELNAS, DŪDELĖ, EŽERAS, EŠERYS, GEGUTĖ, GRYBAS, KAMANĖ, KETURI, KLEVAS, LANGAS, MAŠINA, MUILAS,

RAKETA, RAMUNĖ, RĄSTAS, SRAIGĖ, UPELIS, VASARA, ŽIRNIS, ŽVEJYS, AGURKAS, BANDELĖ, DOBILAS, GANDRAS, KATINAS, KIRMĖLĖ, MĖNULIS, PRINCAS, RIDIKAS, ROBOTAS, SEPTYNI, SNIEGAS, SPARNAI, STRUTIS, STOTELĖ, ŠEPETYS, ŠULINYS, TEPTUKAS, ŽIDINYS, ANANASAS, BANGINIS, ČESNAKAS, DELFINAS, FUTBOLAS, GINTARAS, JOGURTAS, KOPŪSTAS, PAPARTIS, PIPIRAS, PIRATAS, RUGSĖJIS, SVOGŪNAS, ŠALTINIS, TVIRTOVĖ, ŽIBINTAS, BARAVYKAS, KARALAITĖ, MAKARONAI, PAVASARIS, POMIDORAS, TELEFONAS, ŠIMTAKOJIS, KROKODILAS.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 6
  • Formatas: 26x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830877

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano pirmosios raidės su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano pirmosios raidės su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mano pirmosios raidės su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano pirmosios raidės su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano pirmosios raidės su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano pirmosios raidės su užduotėlėmis. 4-5 metų vaikams" perkama kartu