⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mano pirmosios raidės

Kaina: 2,09 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 2.09 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano pirmosios raidės" aprašymas

Knygelė "Mano pirmosios raidės" skirta 4-7 metų vaikams. Atlikdami užduotis vaikai mokysis pažinti ir rašyti didžiąsias ir mažąsias spausdintines raides. Užduotis bus linksmiau atlikti, jei vaikai nuspalvins piešinuką.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 18x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955323549

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano pirmosios raidės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano pirmosios raidės", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mano pirmosios raidės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano pirmosios raidės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano pirmosios raidės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano pirmosios raidės" perkama kartu