⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano priverstinės atostogos

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano priverstinės atostogos" aprašymas

Atėjus atostogoms, moksleiviai ilsisi arba keliauja. Bet šios atostogos Virai ne tokios, kaip įprastai, – jos priverstinės, nes prasidėjo karas. Slėpdamasi nuo apšaudymų, kartu su tėvais ir jaunesniuoju broliuku mergaitė persikelia į daugiaaukščio namo rūsį. Šeima bando prisitaikyti prie naujos realybės. Tirpdo sniegą, kai dingsta vanduo. Šildosi dainomis, kai nebėra šildymo. Tiki, kad artimieji saugūs, kai nutrūksta ryšys.

Atrodo, pažįstamas pasaulis griūva, o jį atstatyti galima tik vaizduotėje arba kompiuteriniame žaidime. Ieškant savyje šviesos, kurios nepasiekia raketos. Palaikant esančius šalia.

Katerynos Jehoruškinos knygoje „Mano priverstinės atostogos“ rasite ne tik skaudžią Viros istoriją, bet ir patarimų bei atkuriamosios psichologinės Svitlanos Roiz praktikos.


  • Autorius: Kateryna Jehoruškina
  • Leidėjas: Slinktys
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098286380

Parašykite atsiliepimą apie "Mano priverstinės atostogos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano priverstinės atostogos", kurį pristato Kateryna Jehoruškina. Siūlome ne tik išsamų "Mano priverstinės atostogos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kateryna Jehoruškina. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano priverstinės atostogos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano priverstinės atostogos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano priverstinės atostogos" perkama kartu