0

Mano pūkuota, kūrybinga ir naudinga užrašų knygutė

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano pūkuota, kūrybinga ir naudinga užrašų knygutė

  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955078975

2020-11-30 7.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano pūkuota, kūrybinga ir naudinga užrašų knygutė" aprašymas

Knygelėje rasi praktiškų patarimų, geriau pažinsi save ir drauges, atliksi daug juokingų testų, sužinosi keletą įdomių faktų, išbandysi porą trejetą puikių valgių ir grožio receptų.

Be to, knygos gale rasi daug beveik tuščių (tikriau, papuoštų mažais juokingais katinėliais) puslapių, kuriuose galėsi piešti, pasižymėti savo, be abejo, genialias mintis ir aprašyti įdomiausius savo gyvenimo įvykius, kurie jau virto prisiminimais.

Parašykite atsiliepimą apie "Mano pūkuota, kūrybinga ir naudinga užrašų knygutė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano pūkuota, kūrybinga ir naudinga užrašų knygutė, kurį parašė Florentine Specht. Siūlome ne tik išsamų Mano pūkuota, kūrybinga ir naudinga užrašų knygutė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Florentine Specht. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano pūkuota, kūrybinga ir naudinga užrašų knygutė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano pūkuota, kūrybinga ir naudinga užrašų knygutė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mano pūkuota, kūrybinga ir naudinga užrašų knygutė" perkama kartu