0

Mano pusseserė Reičel

4.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2007-09-05 sold

puiki įtraukianti tipiškai britiška istorija. prarijau iškart ir labai skaniai :)

Informacija

Mano pusseserė Reičel

  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 382
  • ISBN ar kodas: 9986-06-175-X

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mano pusseserė Reičel" aprašymas
Daphne du Maurier (1907-1989) - nepralenkiama paslaptingų, romantiškų, įtempto siužeto kūrinių meistrė, viena geriausių ne tik Anglijos, bet ir pasaulio šio literatūros žanro atstovų.


Pagrindinis romano "Mano pusseserė Reičel" veikėjas Filipas Ešlis sužino, jog Italijoje, kur buvo nuvykęs pataisyti sveikatos, neseniai vedęs, keista mirtimi ir keistom aplinkybėm mirė jo pusbrolis Embrouzas, atstojęs jam ir brolį, ir tėvą. O jo žmona Reičel, dabar jau našlė, atvyksta į Embrouzo dvarą Anglijoje. Filipui Ešliui lemta ją sutikti...


Iš anglų kalbos vertė Rimantas Valentėlis
2011-06-14

Wow, your post makes mine look fbeele. More power to you!

2009-03-07

Idomi istorija paie senove.

2007-09-05

puiki įtraukianti tipiškai britiška istorija. prarijau iškart ir labai skaniai :)

Parašykite atsiliepimą apie "Mano pusseserė Reičel"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mano pusseserė Reičel, kurią skaitytojams dovanoja Daphne du Maurier. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daphne du Maurier su knyga Mano pusseserė Reičel jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mano pusseserė Reičel patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daphne du Maurier. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mano pusseserė Reičel palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mano pusseserė Reičel" perkama kartu