0

Mano sėkmės žingsneliai. Užduotys priešmokyklinukui. Pasaulio pažinimas (2 dalis)

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 5,19 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 0.80 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano sėkmės žingsneliai. Užduotys priešmokyklinukui. Pasaulio pažinimas (2 dalis)

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 52
  • ISBN ar kodas: 9789955325086

2020-10-31 5.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano sėkmės žingsneliai. Užduotys priešmokyklinukui. Pasaulio pažinimas (2 dalis)" aprašymas

„Mano sėkmės žingsneliai. Užduotys priešmokyklinukui: pasaulio pažinimas“ – smagių praktinių užduočių rinkinys, skirtas visiems priešmokyklinio amžiaus vaikams. Atlikdami užduotis vaikai susipažįsta su jį supančia aplinka, buitimi, metų laikais, gamtos reiškiniais, augalijos ir gyvūnijos įvairove, gamtos tausojimu bei priežiūra.

Užduotys atliekamos atskiruose lapuose.

Kiekviename užduočių puslapyje vaikai turi įsivertinti atliktas užduotis priklijuodami atitinkamą nuotaikos veiduką iš lipdukų lapo. Įsivertindami vaikai išmoks suprasti savo gebėjimus ir iškylančius sunkumus atliekant užduotis.

Parašykite atsiliepimą apie "Mano sėkmės žingsneliai. Užduotys priešmokyklinukui. Pasaulio pažinimas (2 dalis)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ikimokyklinukams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano sėkmės žingsneliai. Užduotys priešmokyklinukui. Pasaulio pažinimas (2 dalis), kurį parašė Jovita Ponomariovienė, Simona Žalytė-Linkuvienė. Siūlome ne tik išsamų Mano sėkmės žingsneliai. Užduotys priešmokyklinukui. Pasaulio pažinimas (2 dalis) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jovita Ponomariovienė, Simona Žalytė-Linkuvienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano sėkmės žingsneliai. Užduotys priešmokyklinukui. Pasaulio pažinimas (2 dalis). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano sėkmės žingsneliai. Užduotys priešmokyklinukui. Pasaulio pažinimas (2 dalis) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mano sėkmės žingsneliai. Užduotys priešmokyklinukui. Pasaulio pažinimas (2 dalis)" perkama kartu