0

Mano senas drauge (3-oji laida)

  • Nuolaida knygai -55%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 19,89 €*
Sutaupote: 10.90 € (55%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano senas drauge (3-oji laida)

  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 440
  • ISBN ar kodas: 9786094321283

2020-09-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano senas drauge (3-oji laida)" aprašymas

O kas ji ta Elena Mezginatė? Kodel ji kreipiasi į mane taip „mano senas drauge"? Gal ji mane pažįsta? Kodėl jos knyga leidžiama jau trečią kartą?
Gimė 1941 m. Rokiškio rajone, Petriškiuose. Pirmieji eilėraščiai parašyti tada, „kai liepė mokytoja".
Profesinis gyvenimas bėgo laikraščių redakcijose. Rokiškio, Kupiškio, tačiau ilgiausiai Panevėžio. Poezija nėra profesija, kaip Elena sakydavo, tačiau buvo visada šalia. Nors, tiesą sakant, neaišku, kas buvo šalia, o kas buvo tikrasis gyvenimas...
Tragiškai pasibaigus abiem gyvenimams, 2005 m. vasario d. Poetė atgulė amžinam poilsiui kalnelyje po beržais... kuriuos kapinių formuotojai nupjovė.
JOS labai trūksta. Visiems. Net tiems, kurie to nežino. Jos, Elenos Mezginaitės, labai trūksta ne tik Aukštaitijai.

Tai, ką skaitytojas ima į rankas, nėra rinktiniai ir akademiniai raštai. Čia kiek įmanoma išsamiau sutelkta visa skelbta (ne vien knygose) Elenos Mezginaitės (1941-2005) poetinė kūryba, atrinkta jos interviu, keletas pjesių Lėlių vežimo teatrui, dienoraščių fragmentų, kad atsiskleistų svarbiausia - nepriklausoma, savarankiškai mąstanti ir originali šios kūrėjos asmenybė.

Trečioji knygos "Mano senas drauge" laida papildyta Viktorijos Daujotytės straipsniu "Talentinga provincijos šokėja, muškietininkė" ir Elenos Mezginaitės draugų prisiminimais bei Poetės rankraščiu. Knygoje "Mano senas drauge" taip pat rasite Valdemaro Kukulo straipsnį "Elenos Mezginaitės fenomenas" . Knygos pabaigoje - nuotraukos.

Parašykite atsiliepimą apie "Mano senas drauge (3-oji laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mano senas drauge (3-oji laida), kurią skaitytojams dovanoja Elena Mezginaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Elena Mezginaitė su knyga Mano senas drauge (3-oji laida) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mano senas drauge (3-oji laida) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Mezginaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mano senas drauge (3-oji laida) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mano senas drauge (3-oji laida)" perkama kartu