0

Pirkėjų atsiliepimai

Mano sielos moterys

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano sielos moterys" aprašymas

„Mano sielos moterys“ – aistringi ir įkvepiantys bestselerių autorės Isabel Allende pamąstymai apie tai, ką reiškia būti moterimi. Ši knyga – brangakmenis, tiek rašytojos kūrybos gerbėjams, tiek feminizmo šalininkams, tiek kokybiškos literatūros gurmanams.

Knygą „Mano sielos moterys“ sunku priskirti konkrečiam žanrui. Tai memuarai, atsiminimai ir pamąstymai įvairiomis temomis. O temų tikrai daug. Rašytoja Isabel Allende kalba apie savo ankstyvąją vaikystę, paauglystę, santykius su mama, pasakoja apie tėvą, patėvį, santuoką, draugus, skyrybas, praradimus, mirtį. Taip pat paliečia tokias temas, kaip rašymas, skaitymas, vyrai, vaikai, gyvūnai, vestuvės, socialinės problemos, senatvė. Visas šias mintis apjungia moterys.

Viena garsiausių pasaulio rašytojų sako, kad jau darželyje buvo feministė. Vaikystėje ji stebėjo, kaip jos mama, palikta vyro, plėšosi, kad aprūpintų tris mažus vaikus. Isabel tapo nuožmia ir maištinga mergaite, pasiryžusia kovoti už gyvenimą, kuro negalėjo turėti jos motina. Septintojo dešimtmečio pabaigoje ji šoko ant tuometinės feminizmo bangos. Vėliau, išgyvenusi tris santuokas, suprato, kad moteris augti gali ir gyvendama su partneriu.

Memuaruose „Mano sielos moterys“ keliamas klausimas, kas gi šiandien maitina visų moterų sielą? Ir čia pat ir atsakymas: saugumo ir įvertinimo siekis, noras ramiai gyventi, turėti savų finansinių išteklių, galimybė kontroliuoti savo gyvenimą ir kūną, o svarbiausia – svajonė būti mylimoms. Moterims dar reikia daug nuveikti ir autorė tiki, kad šia knyga uždegs fakelą dukterų bei anūkių rankose ir jos tęs drąsių moterų pradėtus darbus.

Isabel Allende – brandaus amžiaus dama, su kuria turėtų susitikti kiekviena jaunesnė moteris. Ji atvira, patyrusi ir išmintinga. Rašytoja pasakoja apie savo gyvenimą ir savo pasirinkimus (tiek gerus, tiek blogus), nuoskaudas ir džiaugsmus. „Mano sielos moterys“ – intymus, gilumu, platumu, gyvenimu, meile ir puikiu humoru pulsuojantis kūrinys, kuris padės suprasti, kaip gimė stiprios ir nepaprastos jos romanų veikėjos.

Isabel Allende (g. 1942 m.) šiandien gerai žinoma autorė, išgarsėjusi knyga „Dvasių namai“. Rašytojos kūriniai tampa bestseleriais, o viso pasaulio skaitytojai negaili gražių atsiliepimų ir su nekantrumu laukia naujų knygų.

Iš ispanų kalbos vertė Valdas V. Petrauskas.

Jei žavitės autorės kūryba, nepaprastais jos knygų siužetais ir magija, tai trumpas aprašymas turėjo sudominti – puiki proga talentingą rašytoją pažinti artimiau. Rekomenduojame knygą įsigyti internetu, nes online knygyne leidiniai, dažniausiai, kainuoja pigiau. Susiruošę pirkti knygas pasidomėkite apžvalgomis ir patikrinkite akcijų bei išpardavimų skiltį. Leidinių aprašymuose rasite nurodytą puslapių skaičių, santrauką, įkeltas ištraukas – rinktis paprasta! Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano sielos moterys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mano sielos moterys", Izabelė Aljendė (Isabel Allende). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Izabelė Aljendė (Isabel Allende) su knyga "Mano sielos moterys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mano sielos moterys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Izabelė Aljendė (Isabel Allende). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mano sielos moterys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mano sielos moterys" perkama kartu