0
Mano (slaptas) Youtube'o gyvenimas
12.29 OutOfStock

Mano (slaptas) Youtube'o gyvenimas

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Mano (slaptas) Youtube'o gyvenimas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786090137598

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Dvi merginos – viena jų apie kitos egzistavimą nė nenutuokia, o kita mano, jog apie pirmąją žino viską. Kaip elgtis, sužinojus, kad kad tavo mėgstamiausios garsenybės gyvenimas melas? Apie tai pasakoja socialinių tinklų epochos romanas „Mano (slaptas) Youtube'o gyvenimas“.

Nemeluok sau – juk ir tu norėtum gyventi kaip LilyLoves. Tavo vaikinas – roko žvaigždė, tavo butas Londone prašyte prašosi fotografuojamas ir keliamas į „Instragram“, kosmetika ir prabangūs daiktai tave susiranda patys, o tavo vaizdo įrašus „YouTube“ stebi šimtai tūkstančių sekėjų.

LilyLoves gyvenimą seka ir kopijuoja daugybė paauglių, viena iš jų – Melisa. Šešiolikmetės merginos gyvenimas kur kas mažiau įspūdingas, tad ji pasineria į savo mylimos „influencerės“ kasdienybę.

Galiausiai Melisa irgi nusprendžia kurti turinį. Kai pamažu įsidrąsina, sekėjų skaičius ima augti, ir, atrodo, svajonės ima pildytis. Tuomet ji netikėtai atranda LilyLoves paslaptį – jeigu nusprestų ją atskleisti, galėtų garbinamos ikonos karjerą sužlugdyti amžiams. O jos vietą, galbūt, užimtų pati. Ar išdrįs Melisa papasakoti pasauliui kitą socialinių tinklų pusę? O galbūt abi merginos ir toliau gyvens susikurtame melo ir netikrumo pasaulyje?

Įsijungus programėlės langą, tikrasis pasaulis niekur nedingsta. Ir jis toli gražu nėra toks tobulas, kaip rožiniai instagramo filtrai.

Šiuo metu knygos autorė Charlotte Seager su savo vaikinu ir kate gyvena Londone. Čia baigė studijas ir įsidarbino „The Guardian“ laikraštyje vaikų literatūros žurnaliste, vėliau karjerą tęsė „The Times“ ir „The Sunday Times“ kaip įsitraukimo redaktorė. Jos užduotis buvo burti internetines skaitytojų bendruomenes, tad debiutinėje knygoje nagrinėjamos problemos jai puikiai pažįstamos.

Žurnaliste dirbanti knygos autorė teigia, kad žmonės ne visada supranta, kad internete matoma garsenybių ar bičiulių versija – tai kruopštus ilgo redagavimo ir režisavimo produktas, kuris dažniausiai neatspindi tikrovės. Šalutinis to poveikis – mažėjantis jaunų žmonių pasitikėjimas savimi ir priklausomybė nuo socialinių tinklų. Pirmoji jos knyga „Mano (slaptas) Youtube'o gyvenimas“ – bandymas šias problemas „išversti“ į grožinės literatūros kalbą.

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Čepliejus

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu