⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano spalvinga knyga. Anglų kalbos žodynėlis (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 2.19 SoldOut

Knygos "Mano spalvinga knyga. Anglų kalbos žodynėlis (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knyga "Mano spalvinga knyga. Anglų kalbos žodynėlis" su paveikslėliais žaismingai supažindins ikimokyklinukus su pirmąja užsienio kalba. Visi žodžiai parašyti dviem kalbomis: lietuvių ir anglų, o gražios iliustracijos padeda įsiminti jų prasmę.

Paprasti daiktų, gyvūnų, augalų pavadinimai iš įvairių sričių: namai, gamta, apranga, žaislai, transporto priemonės ir dar daugiau.

Puslapio paraštėse pavaizduotus daiktus ir personažus reikia surasti didžiojoje puslapio iliustracijoje. Įdėmiai įsižiūrėk ir surask, kur jie slepiasi.

Iš vokiečių kalbos vertė Rasa Dičiuvienė


  • Autorius:
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 25
  • Formatas: 21x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955657620-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano spalvinga knyga. Anglų kalbos žodynėlis (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kartoninės knygutės 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano spalvinga knyga. Anglų kalbos žodynėlis (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mano spalvinga knyga. Anglų kalbos žodynėlis (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano spalvinga knyga. Anglų kalbos žodynėlis (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano spalvinga knyga. Anglų kalbos žodynėlis (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano spalvinga knyga. Anglų kalbos žodynėlis (knyga su defektais)" perkama kartu