0

Mano spalvoti žirgai

5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 5,19 €*
Sutaupote: 0.90 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-18 V. Kavaliauskienė

Mano dukrytė labai džiaugiasi šia knyga! Kalėdų proga prašo dar. Autorės darbas puikus. Nuostabūs piešiniai. Labai rekomenduoju

Informacija

Mano spalvoti žirgai

  • Leidėjas: Filmų štrichai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 976098263053

2021-03-31 4.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano spalvoti žirgai " aprašymas

„Mano spalvoti žirgai” - tai edukacinio pobūdžio knyga, skirta 6-8 metų vaikams ir spalvinti mėgstantiems suaugusiems.

Knyga skirta priešistorinius laikus siekiančiai žmogaus ir žirgo draugystei, iš kurios sėmėsi ir toliau semiasi Įkvėpimo ne tik lietuvių liaudies, bet ir šiuolaikinio meno kūrėjai. Skaitydami ir spalvindami šią knygą jūs po kruopelę toliau kaupsite žinias apie savitą, įdomų, dabartiniam miesto vaikui nežinomą žirgų pasaulį.

Sužinosite, kokia žirgo spalva labiausiai pritiko kriviams ir kada švenčiama Arklių diena, išsiaiškinsite, kam reikalingos pasagos, kaip atrodo karo žirgų šarvai ir kas yra naktigonė? Įvertinsite paprastos liaudies dainos žodžių ir simbolių grožį, pasisemsite sakmių išminties ir šmaikštumo. O puošniai ornamentuoti dailininkės Jūratės Leikaitės piešiniai toliau lavins jūsų vaizduotę ir kūrybiškumą, prašydami spalvų.

Ir nepamirškite - ne žinios svarbiausia, o jausmas, kad beprotiškai fantastiškame jūsų gyvenime yra vietos ir arkliui - ypatingam, jautriam, ištikimam draugui. Jis gyvena kažkur visai netoli, pievoje, už miesto.

2020-11-18

Mano dukrytė labai džiaugiasi šia knyga! Kalėdų proga prašo dar. Autorės darbas puikus. Nuostabūs piešiniai. Labai rekomenduoju

2020-11-17

Parašykite atsiliepimą apie "Mano spalvoti žirgai "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano spalvoti žirgai , kurį parašė Jūratė Leikaitė. Siūlome ne tik išsamų Mano spalvoti žirgai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jūratė Leikaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano spalvoti žirgai . Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano spalvoti žirgai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mano spalvoti žirgai " perkama kartu