Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano spalvoti žirgai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-18 V. Kavaliauskienė

Mano dukrytė labai džiaugiasi šia knyga! Kalėdų proga prašo dar. Autorės darbas puikus. Nuostabūs piešiniai. Labai rekomenduoju


2022-10-31 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano spalvoti žirgai " aprašymas

„Mano spalvoti žirgai” - tai edukacinio pobūdžio knyga, skirta 6-8 metų vaikams ir spalvinti mėgstantiems suaugusiems.

Knyga skirta priešistorinius laikus siekiančiai žmogaus ir žirgo draugystei, iš kurios sėmėsi ir toliau semiasi Įkvėpimo ne tik lietuvių liaudies, bet ir šiuolaikinio meno kūrėjai. Skaitydami ir spalvindami šią knygą jūs po kruopelę toliau kaupsite žinias apie savitą, įdomų, dabartiniam miesto vaikui nežinomą žirgų pasaulį.

Sužinosite, kokia žirgo spalva labiausiai pritiko kriviams ir kada švenčiama Arklių diena, išsiaiškinsite, kam reikalingos pasagos, kaip atrodo karo žirgų šarvai ir kas yra naktigonė? Įvertinsite paprastos liaudies dainos žodžių ir simbolių grožį, pasisemsite sakmių išminties ir šmaikštumo. O puošniai ornamentuoti dailininkės Jūratės Leikaitės piešiniai toliau lavins jūsų vaizduotę ir kūrybiškumą, prašydami spalvų.

Ir nepamirškite - ne žinios svarbiausia, o jausmas, kad beprotiškai fantastiškame jūsų gyvenime yra vietos ir arkliui - ypatingam, jautriam, ištikimam draugui. Jis gyvena kažkur visai netoli, pievoje, už miesto.


  • Autorius: Jūratė Leikaitė
  • Leidėjas: Filmų štrichai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 976098263053

Kiti taip pat domėjosi


2020-11-18

Mano dukrytė labai džiaugiasi šia knyga! Kalėdų proga prašo dar. Autorės darbas puikus. Nuostabūs piešiniai. Labai rekomenduoju

2020-11-17

Parašykite atsiliepimą apie "Mano spalvoti žirgai "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano spalvoti žirgai ", kurį pristato Jūratė Leikaitė. Siūlome ne tik išsamų "Mano spalvoti žirgai " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jūratė Leikaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano spalvoti žirgai ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano spalvoti žirgai " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano spalvoti žirgai " perkama kartu