0

Mano šuniukas

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano šuniukas

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x13, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • ISBN ar kodas: 9786094403620

2020-10-31 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano šuniukas" aprašymas

„Senam sode, margoj būdelė gyveno Nikas, šaunus šunelis," – taip prasideda istorija apie mielą, linksmą šunelį, smagiai leidžiantį dieną. Palakstyk su šuneliu po sodą ir tu!

Ši knygelė skiriama vaikučiams nuo 12 mėnesių. Stori kartoniniai lapai patogūs vartyti mažoms rankelėms, o pirštų lėlė iš minkšto audinio leis vaikui klausant pasakos ir žaisti, ir įsitraukti į girdimą istoriją. Spalvingi iliustratorės Barbaros Jelenkovich paveikslėliai sužavės jūsų mažylį, o nesudėtingas ritmingas tekstas paskatins kartoti išgirstus žodžius. Tad ši knygelė bus ne tik smagi pramoga ir žaidimas, bet ir ugdys įvairius jūsų vaiko gebėjimus.

Smagaus skaitymo!

Parašykite atsiliepimą apie "Mano šuniukas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano šuniukas, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mano šuniukas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano šuniukas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano šuniukas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mano šuniukas" perkama kartu