0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano šviesoforas. Įjunk šviesoforą ir pažink KET

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -62%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 15,49 €*
Sutaupote: 9.50 € (62%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-12 Viktorija

Knyga puiki, kietais puslapiais.


2021-10-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano šviesoforas. Įjunk šviesoforą ir pažink KET" aprašymas

Mažiesiems skaitytojams patiks ši spalvinga ir informatyvi knyga "Mano šviesoforas. Įjunk šviesoforą ir pažink KET". Jie ne tik sužinos kelių eismo taisykles, pažins kelio ženklus, bet ir galės reguliuoti šviesoforo signalus, kad knygos veikėjai miesto gatvėse būtų saugūs.
Smagu žaidžiant pažinti kelių eismo taisykles!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 22x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955228158

2021-01-12

Knyga puiki, kietais puslapiais.

2018-03-22

Puiki knyga! Pirkdama trejų metų sūnui šiek tiek abejojau, bet jau visas mėnuo kaip nori vakarais skaityti šią knygutę. Kartu prisigalvojam įvairių istorijų ir situacijų, pasinaudodami knygutės herojais. Tikrai padeda vaikui aiškiau suprasti, kaip reikia elgtis degant skirtingiems šviesoforo signalams.

Parašykite atsiliepimą apie "Mano šviesoforas. Įjunk šviesoforą ir pažink KET"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano šviesoforas. Įjunk šviesoforą ir pažink KET", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Mano šviesoforas. Įjunk šviesoforą ir pažink KET" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano šviesoforas. Įjunk šviesoforą ir pažink KET". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano šviesoforas. Įjunk šviesoforą ir pažink KET" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano šviesoforas. Įjunk šviesoforą ir pažink KET" perkama kartu