0

Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 19,79 €
Kaina knygyne: 22,49 €*
Sutaupote: 2.70 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786090141533

2020-10-31 19.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija " aprašymas

Likus devyniems metams iki JAV senato kompanijos, kuri Baraką Obamą (Barack Obama) pavertė vienu įtakingiausių balsų Amerikos politikoje, jis išleido šiuos jautrius, paveikius, tačiau sentimentalumu nepersmelktus memuarus „Mano tėvo svajonės: mano šeimos istorija”. Knyga iš karto tapo „New York Times“ bestseleriu.

„Mano tėvo svajonės: mano šeimos istorija” pasakoja istoriją apie Barako Obamos siekį suprasti aplinkybes, kurios formavo afrikiečio tėvo ir baltosios amerikietės sūnų. Knygoje pasakojama apie Barako vaikystę Havajuose ir Indonezijoje, jo darbą Čikagos bendruomenėje ir kelionę į susitikimą su tėvo šeima Kenijoje. Tapatybės paieška nukelia autorių iš Amerikos širdies į senelės protėvių namus mažame Afrikos kaime Alego.

Barakas Obama pradeda istoriją Niujorke, nuo tada, kai išgirdo, kad jo tėvas, kurį labiau pažinojo, kaip legendinį nei realų žmogų, žuvo automobilio avarijoje. Liūdnos naujienos sužadina prisiminimų grandinę. Autorius atkuria neįprastą savo šeimos istoriją. Jo mamos šeima persikraustė iš mažo Kanzaso miesto į Havajų salas. Vėliau tarp motinos ir perspektyvaus jauno Kenijos studento užsimezgė meilė. Kaip Barakui buvo vos dveji metai, jo tėvas paliko Havajus.

Į priekį stumiamas noro suprasti tiek jį, kaip asmenybę suformavusias jėgas, tiek tėvo paveldą, Barakas Obama persikėlė Čikagą dirbti vietinėje bendruomenėje. Politinių ir rasinių konfliktų fone jis siekė atsikratyti didėjančio vidinio nerimo dėl savo tapatybės. Autoriaus istorija tampa istorija tų žmonių, su kuriais jis dirbo, nes veikla išmokė Baraką įvertinti bendruomenės naudą, suprasti senų žaizdų gydymo bei tikėjimo būtinybę.

Barakas Obama knygoje „Mano tėvo svajonės: mano šeimos istorija” pasakoja apie savo kelionę į Keniją. Čia jis pagaliau susitiko giminaičius iš Afrikos bei daugiau sužinojo apie savo tėvo gyvenimą. Keliaudamas per šalį, kurioje vyrauja žiaurus skurdas ir genčių konfliktai, jis pamatė, kad žmones palaiko ištvermė ir vilties dvasia. Barakas atrado, kad yra neišvengiamai susijęs su broliais bei seserimis, gyvenančiais už vandenyno ir galiausiai galėjo susitaikyti su savo tėvo moraliniu paveldu.

Barack Obama – 44-asis Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas. Jis yra pirmasis afroamerikietis, užėmęs šias pareigas. „Mano tėvo svajonės“ yra pirmoji autoriaus knyga, kurią jis parašė dar prieš pradėdamas politinę karjerą.

Iš anglų kalbos vertė Daumantas Gadeikis

Parašykite atsiliepimą apie "Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmenybės

Barack Obama parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Barack Obama tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija " perkama kartu