⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-12-20

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 7.79 SoldOut

Knygos "Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija " aprašymas

Likus devyniems metams iki JAV senato kompanijos, kuri Baraką Obamą (Barack Obama) pavertė vienu įtakingiausių balsų Amerikos politikoje, jis išleido šiuos jautrius, paveikius, tačiau sentimentalumu nepersmelktus memuarus „Mano tėvo svajonės: mano šeimos istorija”. Knyga iš karto tapo „New York Times“ bestseleriu.

„Mano tėvo svajonės: mano šeimos istorija” pasakoja istoriją apie Barako Obamos siekį suprasti aplinkybes, kurios formavo afrikiečio tėvo ir baltosios amerikietės sūnų. Knygoje pasakojama apie Barako vaikystę Havajuose ir Indonezijoje, jo darbą Čikagos bendruomenėje ir kelionę į susitikimą su tėvo šeima Kenijoje. Tapatybės paieška nukelia autorių iš Amerikos širdies į senelės protėvių namus mažame Afrikos kaime Alego.

Barakas Obama pradeda istoriją Niujorke, nuo tada, kai išgirdo, kad jo tėvas, kurį labiau pažinojo, kaip legendinį nei realų žmogų, žuvo automobilio avarijoje. Liūdnos naujienos sužadina prisiminimų grandinę. Autorius atkuria neįprastą savo šeimos istoriją. Jo mamos šeima persikraustė iš mažo Kanzaso miesto į Havajų salas. Vėliau tarp motinos ir perspektyvaus jauno Kenijos studento užsimezgė meilė. Kaip Barakui buvo vos dveji metai, jo tėvas paliko Havajus.

Į priekį stumiamas noro suprasti tiek jį, kaip asmenybę suformavusias jėgas, tiek tėvo paveldą, Barakas Obama persikėlė Čikagą dirbti vietinėje bendruomenėje. Politinių ir rasinių konfliktų fone jis siekė atsikratyti didėjančio vidinio nerimo dėl savo tapatybės. Autoriaus istorija tampa istorija tų žmonių, su kuriais jis dirbo, nes veikla išmokė Baraką įvertinti bendruomenės naudą, suprasti senų žaizdų gydymo bei tikėjimo būtinybę.

Barakas Obama knygoje „Mano tėvo svajonės: mano šeimos istorija” pasakoja apie savo kelionę į Keniją. Čia jis pagaliau susitiko giminaičius iš Afrikos bei daugiau sužinojo apie savo tėvo gyvenimą. Keliaudamas per šalį, kurioje vyrauja žiaurus skurdas ir genčių konfliktai, jis pamatė, kad žmones palaiko ištvermė ir vilties dvasia. Barakas atrado, kad yra neišvengiamai susijęs su broliais bei seserimis, gyvenančiais už vandenyno ir galiausiai galėjo susitaikyti su savo tėvo moraliniu paveldu.

Barack Obama – 44-asis Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas. Jis yra pirmasis afroamerikietis, užėmęs šias pareigas. „Mano tėvo svajonės“ yra pirmoji autoriaus knyga, kurią jis parašė dar prieš pradėdamas politinę karjerą.

Iš anglų kalbos vertė Daumantas Gadeikis


  • Autorius: Barack Obama
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090141533

Kiti taip pat domėjosi


2020-12-20

Parašykite atsiliepimą apie "Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

Barack Obama pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Barack Obama tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija " perkama kartu