0

Mano turbano paslaptis: tikra išgyvenimo istorija

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano turbano paslaptis: tikra išgyvenimo istorija

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786090142738

2021-01-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano turbano paslaptis: tikra išgyvenimo istorija" aprašymas

Nadia Ghulam – afganistanietė, kuri dešimt metų praleido apsimetinėdama mirusiu broliu tam, kad šeimai uždirbtų pinigų. Agnes Rotger – žurnalistė ir rašytoja, kuri užrašė Nadios istoriją biografiniame romane „Mano turbano paslaptis: tikra išgyvenimo istorija“. Knyga laimėjo prestižinį „Prudenci Bertana, 2010“ apdovanojimą.

Nadia Ghulam gimė 1985-tais metais Kabule, pasiturinčioje šeimoje. Nadios vaikystė buvo gana nerūpestinga. Ji ėjo į mokyklą, žaidė su seserimis ir broliu Zelmai. Tačiau, kai mergaitei buvo aštuoneri metai, viena bomba sugriovė šeimos namus ir visą gyvenimą. Nadia praleido šešis mėnesius ligoninėje, kur ištvėrė keturiolika operacijų. Jos veidas buvo sužalotas, dalis šeimos narių žuvo, namai prarasti.

Nadiai buvo 11 metų, kai Talibanas perėmė Afganistano kontrolę, ir ji nusprendė persirengti berniuku bei apsimesti mirusiu broliu Zelmai tam, kad galėtų viena išeiti iš namų, dirbti ir aprūpinti motiną bei seseris.

Tikra istorija paremtoje biografinėje knygoje „Mano turbano paslaptis: tikra išgyvenimo istorija“ žurnalistė Agnes Rotger pasakoja istoriją, kuri sujaudins tiek jaunimą, tiek suaugusiuosius. Knygos veikėja – stipri, drąsi mergaitė, kuriai teko greitai suaugaugti ir priimti skaudžius sprendimus, kad jos mylimi žmonės liktų saugūs. Pagal knygos siužetą jau kuriamas filmas.

Knyga „Mano turbano paslaptis: tikra išgyvenimo istorija“ rekomenduojama tiems, kuriems patinka tikri išgyvenimai, biografijos, istorinis žanras, taip pat tiems, kurie nori nusikelti į tolimus kraštus bei domisi rytų šalių tradicijomis. Šiandien Nadia Ghulam gyvena Katalonijoje, kur ir susidraugavo su rašytoja Agnes Rotger.

Agnes Rotger – ispanų žurnalistė, redaktorė, rašytoja. Ji bendradarbiauja su įvairiais žurnalais, tokiais kaip „Sàpiens“ , „Discover Catalonia“ ir kiti. „Mano turbano paslaptis: tikra išgyvenimo istorija“ – pirmasis jos romanas. Jį rašytoja sukūrė bendradarbiaudama su savo drauge afganistaniete Nadia Ghulam.

Iš katalonų kalbos vertė Carmina Daban Sunyer ir Dovilė Kuzminskaitė.

Sudomino trumpas aprašymas? Atsiliepimuose teigiama, kad knyga patiks tiems, kurie skaitė „Aš esu Malala“. Kviečiame knygą įsigyti internetu, o vėliau parašyti savo apžvalgą. Juk jų dėka knygas išsirinkti ir pirkti online tampa paprasčiau. Apsispręsti padės ir aprašymai, santraukos, ištraukos, knygos formatas ar puslapių skaičius. Išsirinkote? Prieš užsisakydami ledinį dar patikrinkite mūsų gerų kainų pasiūlymus, akcijas bei išpardavimus, nes visada turime įdomių knygų pigiau!

Parašykite atsiliepimą apie "Mano turbano paslaptis: tikra išgyvenimo istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mano turbano paslaptis: tikra išgyvenimo istorija, kurią skaitytojams dovanoja Agnes Rotger, Nadia Ghulam. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Agnes Rotger, Nadia Ghulam su knyga Mano turbano paslaptis: tikra išgyvenimo istorija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mano turbano paslaptis: tikra išgyvenimo istorija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agnes Rotger, Nadia Ghulam. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mano turbano paslaptis: tikra išgyvenimo istorija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mano turbano paslaptis: tikra išgyvenimo istorija" perkama kartu