TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Mano vaikystės ledai

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-01-13 Evelina

mano vaikystės knyga :) ir dabar mielai perskaityčiau. Ačiū Rašytojui!


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.99 SoldOut

Knygos "Mano vaikystės ledai" aprašymas

Šių apsakymų veiksmas vyksta Leliūnuose: tai mokykloje, tai bendrabutyje, tai pasakotojo šeimoje ar kur nors pamiškėje, ganant karvę. Linksmi, kartais romantiški apsakymų herojai draugauja, kaip ir visi paaugliai trokšta nuotykių. Kartais įsimyli.Kiti taip pat domėjosi


2018-01-13

mano vaikystės knyga :) ir dabar mielai perskaityčiau. Ačiū Rašytojui!

2015-11-02

Sveiki,

Turbut nesu skaites trumpesnio knygos aprasymo, nei apie knygele "Mano vaikystes ledai". Bent personazu vardus irasykit, turini siek tiek. Koks vaikas ar paauglys nores skaityti, jei viskas dviem nykiais sakiniais parasyta. PLACIAU aprasykite. aciu.

Parašykite atsiliepimą apie "Mano vaikystės ledai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano vaikystės ledai", kurį pristato Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų "Mano vaikystės ledai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano vaikystės ledai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano vaikystės ledai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano vaikystės ledai" perkama kartu