0
Mano vardas Libertė
9.99 InStock

Mano vardas Libertė

  • Nuolaida knygai -26%
Internetu: 9,99 €
Knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 3.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Mano vardas Libertė

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786090304044

9.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Lisa Kleypas sužavėjo milijonus skaitytojų visame pasaulyje savo stulbinančiai viliokiškais romanais. „Mano vardas Libertė“ – istorija apie meilę ir svajones, tačiau kaip rasti ribą tarp tuščių iliuzijų ir to, kas iš tiesų vertinga?

Libertė Džouns kilusi iš varguolių kvartalo, bet ji turi daugybę svajonių ir ryžto jas įgyvendinti. Ji tiki, kad gali pabėgti toli nuo Velkamo Teksase, kur gyvena, jei tik neleis, kad širdis vadovautų jos protui. Hardis Ketisas Libertę vertina kaip visiškai neatitinkančią jo standartų merginą. Jis taip pat svajoja apie pabėgimą iš Velkamo ir turi begales ambicijų, o Libertė būtų tik trukdis, kurio jam dabar mažiausiai reikia. Tačiau yra kažkokia magiška ir nepaaiškinama jėga, kuri traukia Libertę ir Hardį vienas prie kito. Ta trauka pavojinga ir kur kas stipresnė už juos abu.


Vis dėlto Hardis išvyksta įgyvendinti savo planų, O Libertė lieka viena su jaunesne sesute, kurią turi auginti. Netrukus likimas ją suveda su pagyvenusiu turtuoliu Čerčiliu Trevisu. Ir nors visiems aplink atrodo, kad iš šių santykių Libertė nori tiesiog pasipelnyti, tarp jų užsimezga gilesnis ryšys. Santykiai su Čerčiliu padeda Libertei atrasti ir atskleisti vis daugiau savo pačios praeities paslapčių.


Du vyrai. Viena moteris. Pasirinkimas, kuris nulemia gyvenimo kelią. Libertė turi priimti sprendimą, kuris arba ją palauš, arba sustiprins.

Romanas „Mano vardas Libertė“ – tai nepamirštama meilės istorija, kurią seksite nuo pirmo iki paskutinio žodžio.


„Įdomi Libertės Džouns gyvenimo kronika – nuo gyvenimo priekabų parke iki vilos Teksase. Daugelis Lisos Kleypas skaitytojų palaikys Libertę – ugningą ir malonią maištautoją“.


Publishers Weekly


„Nuodėmingas malonumas“.

Kirkus Reviews


„Emociškai įtaigus ir malonumą teikiantis pasakojimas apie šeimą, draugystę, viltį ir meilę. Rašydama išmintingai, sąmojingai ir šiltai Kleypas sukūrė vertingą knygą“.


Booklist


Lisa Kleypas (g. 1964) – Velslio (Wellesley) koledže baigė Politikos mokslus. Yra laimėjusi RITA apdovanojimą už istorinius romanus ir šiuolaikinę moterų grožinę literatūrą. Jos romanai tampa bestseleriais ir yra verčiami į keturiolika kalbų. Rašytoja yra išleidusi 21 knygą, gyvena Vašingtono valstijoje su vyru ir dviem vaikais.


Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu