0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mano vardas – Marytė

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 12,89 €*
Sutaupote: 1.90 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-01 Jolanta

Labai jautri knyga.Skaičiau akių neatplėšdama.Buvau girdėjusi apie vilko vaikus,bet kad šitoks kelias dėl išlikimo-sunku net protu suvokti...

Mano vardas – Marytė


2021-04-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano vardas – Marytė" aprašymas

Tikrais faktais pagrįstas romanas „Mano vardas – Marytė“ kalba apie vieną iš mūsų istorijos baltųjų dėmių – skaudžią „vilko vaikų“ patirtį. Po Antrojo pasaulinio karo Rytprūsių vokietės, kad išgelbėtų savo vaikus, siuntė juos anapus Nemuno. Ir šie ėjo į Lietuvą, dirbo pas ūkininkus, elgetavo, o sunkiai uždirbtą maistą nešė savo badaujančioms šeimoms.

Vokiečių mergaitės Renatės, gavusios lietuvišką vardą Marytė, ir jos šeimos istorija atskleidžia daugelio pabėgėlių likimą, pirmuosius pokario metus Rytprūsiuose ir Lietuvoje.

Kūrinys išrinktas 2012-ųjų „Metų knyga“, apdovanotas Jono Marcinkevičiaus, Rašytojų sąjungos bei Patriotų premijomis. Knyga „Mano vardas – Marytė“ sulaukė didelio tarptautinio susidomėjimo ir puikių recenzijų užsienio spaudoje. Ji išversta į latvių, estų, lenkų, anglų, vokiečių, olandų ir ukrainiečių kalbas. Už šį romaną autorius Alvydas Šlepikas 2018 m. buvo apdovanotas Georgo Dehio premija Vokietijoje. Didžiojoje Britanijoje kūrinys pateko į leidinio „The Times“ sudarytų geriausių 2019 m. knygų sąrašą.
2021-04-01

Labai jautri knyga.Skaičiau akių neatplėšdama.Buvau girdėjusi apie vilko vaikus,bet kad šitoks kelias dėl išlikimo-sunku net protu suvokti...

Parašykite atsiliepimą apie "Mano vardas – Marytė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mano vardas – Marytė, kurią skaitytojams dovanoja Alvydas Šlepikas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alvydas Šlepikas su knyga Mano vardas – Marytė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mano vardas – Marytė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alvydas Šlepikas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mano vardas – Marytė palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mano vardas – Marytė" perkama kartu