0

Mano žalioji mokykla: metmenys

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 19,99 €
Kaina knygyne: 23,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (17%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano žalioji mokykla: metmenys

  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9789955923251

2020-10-31 19.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano žalioji mokykla: metmenys" aprašymas

Buvęs Butano švietimo ministras, Butano UNESCO komiteto pirmininkas Thakur S. Powdyel savo knygoje „Mano žalioji mokykla“ kalba apie sąmoningai į laimę vedančio mokymo prasmę. Tai vadovėlis, kurį autorius parašė siekdamas ugdyti sąmoningesnę visuomenę. Thakur S. Powdyel dėstomos tiesos gali būti pritaikytos bet kurios šalies ugdymo procese.

Knygos idėja grindžiama holistiniais nacionalinės laimės didinimo idealais. Joje pristatomi aštuoni holistiniai elementai, kuriuos rašytojo manymu turi apimti išsilavinimas – natūralioji, socialinė, kultūrinė, intelektinė, akademinė, estetinė, dvasinė ir moralinė žaluma.

„Mano žaliojoje mokykloje“ Thakur S. Powdyel dėsto pagrindinius reikalavimus mokymui ir mokymuisi.

Autorius teigia, kad švietimo sistemos šiandien turi daugybę trūkumų, pasireiškiančių įvairiausiais aspektais. Ugdymo įstaigos paruošia žmones karjerai, gamykloms, korporacijoms, darbo rinkai, tačiau gyvenimas yra daugiau nei tai. Už mokslą atsakingi žmonės turi sugebėti paruošti jaunus vyrus ir moteris ne tik karjerai, bet ir tiesiog būti gerais žmonėmis. Mokymas ir mokymasis turi turėti dvasinę vertę, o kiekvienas iš aštuonių žaliųjų holistinių elementų ją nusako.

Pagrindinė knygos „Mano žalioji mokykla“ esmė yra ŽALIA. Autorius teigia, kad žalia spalva yra metafora. Žalia yra bet ko ir visko, kas palaiko gyvybę, metafora. Mes, kaip niekad anksčiau, keliam diskusijas apie planetos sveikatą. Kalbame apie visuotinį atšilimą ir klimato pokyčius, rengiame konferencijas ir apskritojo stalo diskusijas. Tačiau visos šios pasekmės yra žmogaus veiksmų, beveik nekreipiančių dėmesio į planetos gerovę, rezultatas. „Mano žalioji mokykla“ yra kreipimasis bei malda į visus suinteresuotuosius žmones visame pasaulyje, bet kuriuo metu – kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką, kurie dar tik mokosi ar jau išplaukė į platesnius vandenis – būkime šiek tiek protingesni, šiek tiek labiau apgalvojantys, šiek tiek rūpestingesni. Tiek vienas kito, tiek mūsų žemės planetos atžvilgiu, juk jos gerovė tiesiogiai siejasi su mūsų pačių gerove.

Thakur S. Powdyel – pedagogas, buvęs Butano švietimo ministras. Jis gimė ir užaugo Butane, vėliau išvyko studijuoti į Indiją bei Jungtinę Karalystę. Thakur S. Powdyel buvo aukštųjų mokyklų profesorius, o 2008-2013 metais ėjo Butano karališkoji vyriausybės švietimo ministro pareigas. Powduel taip pat yra Butano UNESCO komiteto pirmininkas, specialusis Kioto universiteto (Japonija) profesorius, įsteigė tyrimų ir plėtros centrą Butano Karališkajame universitete. Jo knyga apie sąmoningą mokymą „Mano žalioji mokykla“ išverstas į japonų, vietnamiečių, vokiečių ir kitas kalbas.

Vertė Darius Radkevičius

Parašykite atsiliepimą apie "Mano žalioji mokykla: metmenys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos mokytojams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano žalioji mokykla: metmenys, kurį parašė Thakur S. Powdyel. Siūlome ne tik išsamų Mano žalioji mokykla: metmenys aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Thakur S. Powdyel. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano žalioji mokykla: metmenys. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano žalioji mokykla: metmenys dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mano žalioji mokykla: metmenys" perkama kartu