⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Manyje gyvena milijonai (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 4.99 SoldOut

Knygos "Manyje gyvena milijonai (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Pažinkite nematomą žmogaus organizmo pasaulį, kuris lemia daugiau, nei galėtumėte pamanyti – knyga „Manyje gyvena milijonai“ supažindins su mūsų kūne gyvenančiais milijonais mikroorganizmų.

Jei jums reikėtų atsakyti į klausimą, kas iš tikrųjų esate, tikriausiai nupasakotumėte savo išvaizdą, naršytumėte prisiminimus, prisimintumėte profesinius pasiekimus. Nė į galvą neateitų, kad daugiausiai apie jus pasako galybė mikroskopinių gyventojų, kurie tūno mūsų organizme ir tamsoje atlieka savo itin svarbų darbą. Kiekviename gyvame kūne – ar tai būtų žmogus, lapė ar bitė – gyvena milijonai mikrobų. Tikrai nebūtina griebtis priemonių jų atsikratyti – mokslo žurnalistas Edas Yongas knygoje „Manyje gyvena milijonai“ papasakos, kodėl tai nebūtų pati geriausia mintis.

Mikrobiomas formuoja mūsų vidaus organus ir organizuoja jų darbą, apsaugo mus nuo ligų ir negalavimų, skaido mūsų valgomą maistą, turi didelę įtaką mūsų imuninei sistemai, o kartais lemia net mūsų elgesį ir nuotaiką. Mikrobai, ilgą laiką sieti tik su nešvarumais ir kėlę asociacijas apie įvairias ligas, šioje knygoje pristatomi kaip viena iš gyvybiškai svarbiausių žmogaus „sudedamųjų dalių“. Edas Yongas remdamasis naujausiais mokslo atradimais šmaikščiai ir informatyviai pasakoja neįtikėtiną istoriją, kurią kai kas jau dabar įvardina kaip svarbiausią mokslo revoliuciją nuo paties Darwino laikų.

Skaitytojas knygoje „Manyje gyvena milijonai“ susipažins su nepaprastu mikroorganizmų pasauliu, jo tyrinėjimo užuomazgomis, naujausiais tyrimais ir moksliniai atradimais. Knygoje pasakojama kaip ir ką veikia mikroorganizmai mūsų kūne, kokią įtaką jie turi ne tik mūsų sveikatai, įmunitetui, bet ir nuotaikai ir bei elgesiui. Tai knyga apie iki šiol beveik netyrinėtą pasaulį. Knygos kalba paprasta ir suprantama eiliniam skaitytojui, nors pasakoja apie sudėtingus mokslinius tyrimus, atradimus ir faktus. Tai tarsi žodžiais sukurtas dokumentinis filmas, kelionė po mūsų vidų. Ji bus įdomi ir naudinga ir mokslo populiarinimo knygų mėgėjams, ir medikams, ir visiems besidomintiems sveika gyvensena. Ji pakeis požiūrį į gamtą ir žmogaus vietą joje.

Knyga „Manyje gyvena milijonai“ – „The New York Times“ bestseleris, „The Economist“ metų knyga apie mokslą, viena iš „The Times“ metų knygų.

1981 m. gimęs amerikiečių mokslo temų apžvalgininkas Edas Yongas dirba „The Atlantic“, per savo karjerą yra rengęs tekstus „National Geographic“, „The New Yorker“, „Wired“, „Scientific American“ ir kitoms pasaulinėms žiniasklaidos priemonėms. 2014 m. TED konferencijoje jis kalbėjo apie unikalų dalyką - parazitus, kontroliuojančius mąstymą. Visi atlikti nepažintojo mikropasaulio tyrinėjimai nugulė į debiutinę jo knyga „Manyje gyvena milijonai“, pasirodžiusią 2016 m.

„Šios knygos pamatas – tūkstančiai tyrimų, bet Yongas, jūsų neapsunkindamas moksline kalba, tiesiog lengvai atskleidžia vieną įdomią įžvalgą po kitos. „Manyje gyvena milijonai“ – mokslo žurnalistika geriausiu savo pavidalu.“
Bill Gates


  • Autorius: Ed Yong
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094273179-BR
  • Vertėjas: Rasa Stašytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Manyje gyvena milijonai (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Ed Yong pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Manyje gyvena milijonai (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Manyje gyvena milijonai (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Manyje gyvena milijonai (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Manyje gyvena milijonai (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ed Yong tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Manyje gyvena milijonai (knyga su defektais)" perkama kartu