0

Manyje gyvena milijonai

  • Nuolaida knygai -40%
Internetu: 11,99 €
Knygyne: 19,79 €*
Sutaupote: 7.80 € (40%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Manyje gyvena milijonai

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094273179

11.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Pažinkite nematomą žmogaus organizmo pasaulį, kuris lemia daugiau, nei galėtumėte pamanyti – knyga „Manyje gyvena milijonai“ supažindins su mūsų kūne gyvenančiais milijonais mikroorganizmų.


Jei jums reikėtų atsakyti į klausimą, kas iš tikrųjų esate, tikriausiai nupasakotumėte savo išvaizdą, naršytumėte prisiminimus, prisimintumėte profesinius pasiekimus. Nė į galvą neateitų, kad daugiausiai apie jus pasako galybė mikroskopinių gyventojų, kurie tūno mūsų organizme ir tamsoje atlieka savo itin svarbų darbą. Kiekviename gyvame kūne – ar tai būtų žmogus, lapė ar bitė – gyvena milijonai mikrobų. Tikrai nebūtina griebtis priemonių jų atsikratyti – mokslo žurnalistas Edas Yongas knygoje „Manyje gyvena milijonai“ papasakos, kodėl tai nebūtų pati geriausia mintis.


Mikrobiomas formuoja mūsų vidaus organus ir organizuoja jų darbą, apsaugo mus nuo ligų ir negalavimų, skaido mūsų valgomą maistą, turi didelę įtaką mūsų imuninei sistemai, o kartais lemia net mūsų elgesį ir nuotaiką. Mikrobai, ilgą laiką sieti tik su nešvarumais ir kėlę asociacijas apie įvairias ligas, šioje knygoje pristatomi kaip viena iš gyvybiškai svarbiausių žmogaus „sudedamųjų dalių“. Edas Yongas remdamasis naujausiais mokslo atradimais šmaikščiai ir informatyviai pasakoja neįtikėtiną istoriją, kurią kai kas jau dabar įvardina kaip svarbiausią mokslo revoliuciją nuo paties Darwino laikų.


Skaitytojas knygoje „Manyje gyvena milijonai“ susipažins su nepaprastu mikroorganizmų pasauliu, jo tyrinėjimo užuomazgomis, naujausiais tyrimais ir moksliniai atradimais. Knygoje pasakojama kaip ir ką veikia mikroorganizmai mūsų kūne, kokią įtaką jie turi ne tik mūsų sveikatai, įmunitetui, bet ir nuotaikai ir bei elgesiui. Tai knyga apie iki šiol beveik netyrinėtą pasaulį. Knygos kalba paprasta ir suprantama eiliniam skaitytojui, nors pasakoja apie sudėtingus mokslinius tyrimus, atradimus ir faktus. Tai tarsi žodžiais sukurtas dokumentinis filmas, kelionė po mūsų vidų. Ji bus įdomi ir naudinga ir mokslo populiarinimo knygų mėgėjams, ir medikams, ir visiems besidomintiems sveika gyvensena. Ji pakeis požiūrį į gamtą ir žmogaus vietą joje.


Knyga „Manyje gyvena milijonai“  – „The New York Times“ bestseleris, „The Economist“ metų knyga apie mokslą, viena iš „The Times“ metų knygų.


1981 m. gimęs amerikiečių mokslo temų apžvalgininkas Edas Yongas dirba „The Atlantic“, per savo karjerą yra rengęs tekstus „National Geographic“, „The New Yorker“, „Wired“, „Scientific American“ ir kitoms pasaulinėms žiniasklaidos priemonėms. 2014 m. TED konferencijoje jis kalbėjo apie unikalų dalyką - parazitus, kontroliuojančius mąstymą. Visi atlikti nepažintojo mikropasaulio tyrinėjimai nugulė į debiutinę jo knyga „Manyje gyvena milijonai“, pasirodžiusią 2016 m.


„Šios knygos pamatas – tūkstančiai tyrimų, bet Yongas, jūsų neapsunkindamas moksline kalba, tiesiog lengvai atskleidžia vieną įdomią įžvalgą po kitos. „Manyje gyvena milijonai“ – mokslo žurnalistika geriausiu savo pavidalu.“

Bill Gates

Iš anglų kalbos vertė Rasa Stašytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu