0

Maps of Memory: Trauma, Identity and Exile in Deportation Memoirs from the Baltic States

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Maps of Memory: Trauma, Identity and Exile in Deportation Memoirs from the Baltic States


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Maps of Memory: Trauma, Identity and Exile in Deportation Memoirs from the Baltic States" aprašymas

Straipsnių rinkinys anglų kalba „Atminties žemėlapiai: trauma, tapatybė ir tremtis Baltijos šalių tremtinių prisiminimuose“ skirtas sovietinėms deportacijoms iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos bei jų atminties „sugrįžimui“. Mokslininkai iš Lietuvos, vakarų Europos, Kanados ir JAV tyrinėja įvairialypį tremties paveldą - nuo moterų ir vaikų trėmimų iki tremties muziejų - ir bando naujai pažvelgti į sovietmečio deportacijas per socialinės istorijos, lyčių studijų, kultūrologijos ir postkolonializmo teorijų prizmę.
Ši knyga - vienas iš pirmųjų bandymų Baltijos šalių tremčių istoriją pristatyti vakarų skaitytojui bei susieti ją su tarptautiniais istorinių traumų tyrinėjimais.

Parašykite atsiliepimą apie "Maps of Memory: Trauma, Identity and Exile in Deportation Memoirs from the Baltic States"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Maps of Memory: Trauma, Identity and Exile in Deportation Memoirs from the Baltic States, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Violeta Davoliūtė, Tomas Balkelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Violeta Davoliūtė, Tomas Balkelis su knyga Maps of Memory: Trauma, Identity and Exile in Deportation Memoirs from the Baltic States jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Maps of Memory: Trauma, Identity and Exile in Deportation Memoirs from the Baltic States patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Violeta Davoliūtė, Tomas Balkelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Maps of Memory: Trauma, Identity and Exile in Deportation Memoirs from the Baltic States palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Maps of Memory: Trauma, Identity and Exile in Deportation Memoirs from the Baltic States" perkama kartu