0

Margaspalvio genio kalvė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Margaspalvio genio kalvė

  • Leidėjas: Alka
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955540311

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Margaspalvio genio kalvė" aprašymas
Eilėraščiai parinkti iš 1980 m. pirmą kartą išleistos Anzelmo Matučio knygos "Margaspalvė genio kalvė". Poeto eilėraščius iliustravo dailininkė Albina Makūnaitė. A. Matučio eilėraščiai visais laikais žavi ir mažuosius skaitytojus, ir jų tėvelius, senelius. Nuoširdūs eilėraščių posmai muzikalūs, lyriški, lengvai įsimenantys.

Parašykite atsiliepimą apie "Margaspalvio genio kalvė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Margaspalvio genio kalvė, kurią skaitytojams dovanoja Anzelmas Matutis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Anzelmas Matutis su knyga Margaspalvio genio kalvė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Margaspalvio genio kalvė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anzelmas Matutis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Margaspalvio genio kalvė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Margaspalvio genio kalvė" perkama kartu