0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Marija Kiuri. Moteris, pralenkusi savo laiką

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 42,99 €
Kaina knygyne: 44,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (5%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-19 Jurgita

Labai noriu šios knygos, bet jai niekad nebūna nuolaidos.


2021-10-31 42.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Marija Kiuri. Moteris, pralenkusi savo laiką" aprašymas

„Manau, kad mokslas nepaprastai gražus“, - sakydavo Marija Sklodovska-Kiuri - pirmoji moteris, tapusi Sorbonos universiteto profesore, fizikos ir chemijos tyrimų laboratorijos vadovė, dviejų Nobelio premijų laureatė, savo darbais atvėrusi kelią branduolinės fizikos raidai ir šiuolaikinei onkologijai.

Knygoje „Marija Kiuri. Moteris, pralenkusi savo laiką“ išsamiai atskleidžiamas šios išskirtinės moters ne tik aistringos mokslininkės, bet ir mylinčios žmonos, rūpestingos motinos, aktyvios pilietės - gyvenimas, jos asmenybės raida, požiūris į mokslą ir jo įtaką visuomenei. Pristatomi Marijos Kiuri nuopelnai tiksliesiems gamtos mokslams ir mažai žinomos jos iniciatyvos medicinos srityje taikant radioaktyvumą vėžiui gydyti ir aprūpinant karo ligonines mobiliaisiais rentgeno aparatais, taip pat jos pavyzdžio įtaka pritraukiant jaunimą į tiksliuosius mokslus ir skatinant lygias lyčių galimybes.

Knyga „Marija Kiuri. Moteris, pralenkusi savo laiką“ gausiai iliustruota nepublikuotomis nuotraukomis ir asmeniniais laiškais iš šeimos archyvo.

„Tai knyga apie išskirtinės moters gyvenimą, iš kurio kiekvienas gali pasisemti minčių ir įkvėpimo.“
M. Kiuri anūkė Elena Lanževen-Žolio

Iš prancūzų kalbos vertė Lina Perkauskytė2021-08-19

Labai noriu šios knygos, bet jai niekad nebūna nuolaidos.

Parašykite atsiliepimą apie "Marija Kiuri. Moteris, pralenkusi savo laiką"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

Marjona Ogiusten parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Marija Kiuri. Moteris, pralenkusi savo laiką", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Marija Kiuri. Moteris, pralenkusi savo laiką" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Marija Kiuri. Moteris, pralenkusi savo laiką" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Marija Kiuri. Moteris, pralenkusi savo laiką"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marjona Ogiusten tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Marija Kiuri. Moteris, pralenkusi savo laiką" perkama kartu