0

Marija – tikėjimo paveikslas

Kaina internetu: 5,19 €
Kaina knygyne: 5,89 €*
Sutaupote: 0.70 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Marija – tikėjimo paveikslas

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 11x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 118
  • ISBN ar kodas: 9789955290643

2020-10-31 5.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Marija – tikėjimo paveikslas" aprašymas

Šia knyga norima pakviesti eiti kartu. Taip buvo nuo pat pradžių. Niekas nebuvo verčiamas. Niekam nebuvo primestas koks nors mokslas. Pašaukimas, kvietimas pasigirsdavo tarsi tarp kitko, dažniausiai nelauktai. Ir paprasti žmonės, viską palikę, drauge leisdavosi į nuotykį. Šis nuotykis – tai Jėzus.
Ši knyga tikisi ne vien jūsų dėmesio. Ji skatina nutilti ir susikaupti – reikia išdrįsti pabūti tyloje! Pradžioje pateikiamas įtikinantis Šventojo Rašto tekstas. Jį siūlome ne tik skaityti, bet ir išgirsti, jo klausytis. O tam reikia laiko. Kaip ir meditacijai. Medituoti – tai būti „tuščiam“ ir visiškai laisvam, tai rengtis susitikti su lemtinguoju Žodžiu, mumyse norinčiu įsikūnyti taip kaip Marijoje. Tai – amžinasis Žodis Kristus.
Trumpos meditacijos atskleidžia artimą Biblijos pasakojimų ir Marijos sąsają su mūsų gyvenimu. Tai, apie ką kalbama tekste, nėra praeinantys ar praeities dalykai. Visada tai – dabarties aktualijos. Šventoji istorija tęsiasi su mumis ir per mus.

Parašykite atsiliepimą apie "Marija – tikėjimo paveikslas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Marija – tikėjimo paveikslas, kurią skaitytojams dovanoja Theo Schmidkonz. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Theo Schmidkonz su knyga Marija – tikėjimo paveikslas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Marija – tikėjimo paveikslas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Theo Schmidkonz. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Marija – tikėjimo paveikslas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Marija – tikėjimo paveikslas" perkama kartu