⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Marija – tikėjimo paveikslas

Kaina: 5,19 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 5.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Marija – tikėjimo paveikslas" aprašymas

Šia knyga norima pakviesti eiti kartu. Taip buvo nuo pat pradžių. Niekas nebuvo verčiamas. Niekam nebuvo primestas koks nors mokslas. Pašaukimas, kvietimas pasigirsdavo tarsi tarp kitko, dažniausiai nelauktai. Ir paprasti žmonės, viską palikę, drauge leisdavosi į nuotykį. Šis nuotykis – tai Jėzus.
Ši knyga tikisi ne vien jūsų dėmesio. Ji skatina nutilti ir susikaupti – reikia išdrįsti pabūti tyloje! Pradžioje pateikiamas įtikinantis Šventojo Rašto tekstas. Jį siūlome ne tik skaityti, bet ir išgirsti, jo klausytis. O tam reikia laiko. Kaip ir meditacijai. Medituoti – tai būti „tuščiam“ ir visiškai laisvam, tai rengtis susitikti su lemtinguoju Žodžiu, mumyse norinčiu įsikūnyti taip kaip Marijoje. Tai – amžinasis Žodis Kristus.
Trumpos meditacijos atskleidžia artimą Biblijos pasakojimų ir Marijos sąsają su mūsų gyvenimu. Tai, apie ką kalbama tekste, nėra praeinantys ar praeities dalykai. Visada tai – dabarties aktualijos. Šventoji istorija tęsiasi su mumis ir per mus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Marija – tikėjimo paveikslas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie šventuosius ir jų gyvenimus

Theo Schmidkonz pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Marija – tikėjimo paveikslas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Marija – tikėjimo paveikslas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Marija – tikėjimo paveikslas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Marija – tikėjimo paveikslas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Theo Schmidkonz tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Marija – tikėjimo paveikslas" perkama kartu