Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Marketingo tyrimai

Kaina: 9,00 €
Kaina su kodu: 8,10 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 8.999 InStock
Į krepšelį 8,10 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Marketingo tyrimai“ aprašymas

Mokomojoje knygoje "Marketingo tyrimai" išdėstyta teorinė medžiaga apie marketingo ir rinkos tyrimus, jų metodologiją, atlikimo techniką, o lygiagrečiai su ja - klausimai diskusijoms, praktinės užduotys, papildančios teorines marketingo tyrimų žinias. Pabaigoje pateikiami marketingo tyrimo dalyko kursinio darbo rengimo metodiniai nurodymai.

Knyga "Marketingo tyrimai" naudinga aukštųjų mokyklų vadybos ir verslo administravimo studijų krypties studentams, besimokantiems kaip teisingai bei kokybiškai organizuoti ir atlikti marketingo tyrimus.


  • Autorius: Laima Unterhauser
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 143
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955722061

Parašykite atsiliepimą apie „Marketingo tyrimai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Marketingo knygos

Laima Unterhauser pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Marketingo tyrimai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Marketingo tyrimai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Marketingo tyrimai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Marketingo tyrimai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laima Unterhauser tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Marketingo tyrimai“ perkama kartu