0

Marksizmas ir krikščionybė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Marksizmas ir krikščionybė

  • Leidėjas: Demos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 13x16, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 141
  • ISBN ar kodas: 9786098523514

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Marksizmas ir krikščionybė" aprašymas
Pasak A. MacIntyre'o, Sovietų Sąjungos žlugimas tiek Lietuvoje, tiek kitose Rytų Europos šalyse, deja, nepadarė galo sovietinio marksizmo įtakai dviem svarbiais atžvilgiais. Vis dar daug žmonių tiki, kad sovietinio marksizmo diskreditavimas diskredituoja patį marksizmą apskritai ir kad marksizmo ryšys su krikščionybe gali būti tik antagonistinis. Pagrindinė knygos „Marksizmas ir krikščionybė“ tezė yra teiginys, kad abi šios nuostatos yra klaidingos.

Parašykite atsiliepimą apie "Marksizmas ir krikščionybė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Marksizmas ir krikščionybė, kurią skaitytojams dovanoja Alasdair MacIntyre. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alasdair MacIntyre su knyga Marksizmas ir krikščionybė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Marksizmas ir krikščionybė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alasdair MacIntyre. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Marksizmas ir krikščionybė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Marksizmas ir krikščionybė" perkama kartu