⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Marksizmo ekonominė teorija. Dogmos ir realybė

Kaina: 32,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 32.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Marksizmo ekonominė teorija. Dogmos ir realybė" aprašymas

Monografijoje „Marksizmo ekonominė teorija. Dogmos ir realybė“ pateikti marksistinės ekonominės teorijos teiginiai, kuriais remiantis turėjo būti kuriama nauja visuomeninė ekonominė santvarka. Kartu keliamas klausimas, kokiu mastu šie teiginiai buvo įgyvendinti formuojant „tarybinį“ ir „kinišką“ socializmą praktikoje, kaip nauja socialistinė realybė sutapo su klasikine marksistine ekonomine samprata.

Knygoje pateikiami svarbiausi socialistinės ekonomikos prieštaravimai, analizuojama, kodėl planinio ūkio kūrėjams nepavyko panaikinti vystymosi netolygumų, kodėl ši ekonomika ir toliau vystėsi cikliškai. Kartu nurodomi pagrindiniai socialistinių ekonominių ciklų ypatumai ir jų varomosios jėgos.

Į ką panaši tapo socialistinė realybė ir kodėl visuomenei ji tapo nepriimtina? Grįžimas į kapitalizmą – tai žingsnis atgal ar žingsnis pirmyn? Į šiuos ir kitus klausimus monografijoje bandoma atsakyti analizuojant planinės ekonomikos žlugimo priežastis ir šios transformacijos istorinę eigą.

Monografija Marksizmo ekonominė teorija. Dogmos ir realybė skirta mokslo darbuotojams, aukštųjų mokyklų studentams ir verslininkams, turintiems bazinių ekonomikos žinių.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Marksizmo ekonominė teorija. Dogmos ir realybė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Vladislavas Petraškevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Marksizmo ekonominė teorija. Dogmos ir realybė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Marksizmo ekonominė teorija. Dogmos ir realybė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Marksizmo ekonominė teorija. Dogmos ir realybė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Marksizmo ekonominė teorija. Dogmos ir realybė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vladislavas Petraškevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Marksizmo ekonominė teorija. Dogmos ir realybė" perkama kartu