⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Marmiai. Burokėlių čempionatas

2023-09-30 13.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Marmiai. Burokėlių čempionatas" aprašymas

„Marmiai. Burokėlių čempionatas“ - tai nauja naktinėtojų marmių istorija apie tikslo siekimą, mokanti, kad gerų dalykų reikia palaukti ir kad neverta nusiminti nepasiekus trokštamo rezultato.

Kai Martvudo girios krautuvėlėje ištuštėja sodininkams skirtos lentynos, marmiai žino, kad artėja svarbiausios metų varžytuvės – daržovių čempionatas! Nekantrumas, puikybė ir tingumas – iššūkiai, lydėsiantys marmius, rungiantis dėl gražiausio išauginto burokėlio. Papasakota istorija vaikams atskleis, kad tikrasis laimėjimas yra gerokai daugiau nei medalis ant kaklo. Tai jau penktoji kūrybinio dvynių dueto – Indrės Pavilonytės parašyta ir Martyno Pavilonio nupiešta – populiariosios „Marmių“ serijos dalis.

„Marmiai. Burokėlių čempionatas“:

    • ugdo empatiją ir skatina pažinti jausmus;

    • skatina vaikus ugdyti kantrybę ir nenusiminti, jei iš karto negali pamatyti savo darbo vaisių;

    • vizualinis kūrinio pasaulis lavina vaiko estetikos suvokimą;

    • knygos viršelis turi paslaptį – jo detalės švyti tamsoje!

Indrės Pavilonytės ir Martyno Pavilonio knyga „Marmiai. Burokėlių čempionatas“ skirta 4–7 metų vaikams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Marmiai. Burokėlių čempionatas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Marmiai. Burokėlių čempionatas", kurį pristato Indrė Pavilonytė, Martynas Pavilonis. Siūlome ne tik išsamų "Marmiai. Burokėlių čempionatas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Indrė Pavilonytė, Martynas Pavilonis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Marmiai. Burokėlių čempionatas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Marmiai. Burokėlių čempionatas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Marmiai. Burokėlių čempionatas" perkama kartu