TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-04-19 Ingrida Bliznikaitė Martišienė

Puiki knyga, nuotaikinga ir pamokanti istorija.


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 10.39 SoldOut

Knygos "Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis" aprašymas

4–7 m. vaikams.

„Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis“ - tai graži ir pamokanti dvynių – rašytojos Indrės Pavilonytės ir dailininko Martyno Pavilonio – istorija visai šeimai apie džiaugsmo ir laimės paieškas ir tikrąjį gerumą.

Martvudo girioje stūksojo nepaprastas namelis. „Tai – DŽIAUGSMO FABRIKĖLIS“, – išdidžiai sakydavo marmiai. Girią jis kasnakt paskandindavo magiškoje džiaugsmo ir gėrio migloje. Marmiai tiki, kad fabrikėlio dūmai jiems atneša laimę ir sėkmę. Bet vieną vakarą... fabrikėlis nustojo rūkti. Girioje iškart kilo sumaištis!

Bet ar džiaugsmas gali išgaruoti? Ar laimę prišaukia burtai? Kas atsitinka, kai pasirenki netinkamai? Leiskitės į jaudinančius atradimus ir sužinokite, kokią svarbią gyvenimo pamoką šį kartą gavo paslaptingieji marmiai.

„Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis“
• Ugdo empatiją ir skatina jausmų pažinimą
• Skatina gerumą ir atlaidumą
• Moko, kad ne mes patys esame savo laimės kalviai
• Vizualinis kūrinio pasaulis lavina vaiko estetikos suvokimą
• Knygos viršelis turi paslaptį – jis švyti tamsoje!

„Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis“ - tai antra Indrės Pavilonytės kartu su savo broliu Martynu Paviloniu sukurta knyga apie mielus padarėlius marmius, pirmoji vadinasi „Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis“. Kiek vyresniems vaikams jiedu yra sukūrę pasaką „Didžiosios tvoros paslaptis“. Už knygos iliustracijas M. Pavilonis apdovanotas Jungtinės Karalystės knygų iliustruotojų apdovanojimuose „The Cheltenham Illustration Awards 2019“.Kiti taip pat domėjosi


2022-04-19

Puiki knyga, nuotaikinga ir pamokanti istorija.

Parašykite atsiliepimą apie "Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis", kurį pristato Indrė Pavilonytė, Martynas Pavilonis. Siūlome ne tik išsamų "Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Indrė Pavilonytė, Martynas Pavilonis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis" perkama kartu