0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis

Kaina internetu: 10,39 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis


2021-05-31 10.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis" aprašymas

4–7 m. vaikams.

„Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis“ - tai graži ir pamokanti dvynių – rašytojos Indrės Pavilonytės ir dailininko Martyno Pavilonio – istorija visai šeimai apie džiaugsmo ir laimės paieškas ir tikrąjį gerumą.

Martvudo girioje stūksojo nepaprastas namelis. „Tai – DŽIAUGSMO FABRIKĖLIS“, – išdidžiai sakydavo marmiai. Girią jis kasnakt paskandindavo magiškoje džiaugsmo ir gėrio migloje. Marmiai tiki, kad fabrikėlio dūmai jiems atneša laimę ir sėkmę. Bet vieną vakarą... fabrikėlis nustojo rūkti. Girioje iškart kilo sumaištis!

Bet ar džiaugsmas gali išgaruoti? Ar laimę prišaukia burtai? Kas atsitinka, kai pasirenki netinkamai? Leiskitės į jaudinančius atradimus ir sužinokite, kokią svarbią gyvenimo pamoką šį kartą gavo paslaptingieji marmiai.

„Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis“
• Ugdo empatiją ir skatina jausmų pažinimą
• Skatina gerumą ir atlaidumą
• Moko, kad ne mes patys esame savo laimės kalviai
• Vizualinis kūrinio pasaulis lavina vaiko estetikos suvokimą
• Knygos viršelis turi paslaptį – jis švyti tamsoje!

„Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis“ - tai antra Indrės Pavilonytės kartu su savo broliu Martynu Paviloniu sukurta knyga apie mielus padarėlius marmius, pirmoji vadinasi „Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis“. Kiek vyresniems vaikams jiedu yra sukūrę pasaką „Didžiosios tvoros paslaptis“. Už knygos iliustracijas M. Pavilonis apdovanotas Jungtinės Karalystės knygų iliustruotojų apdovanojimuose „The Cheltenham Illustration Awards 2019“.Parašykite atsiliepimą apie "Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis, kurį parašė Indrė Pavilonytė, Martynas Pavilonis. Siūlome ne tik išsamų Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Indrė Pavilonytė, Martynas Pavilonis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis" perkama kartu