⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis

13,79 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-19 Ingrida Bliznikaitė Martišienė

Graži istorija, puiki knyga!


2023-09-30 13.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis" aprašymas

4–7 m. vaikams.

„Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis“ - tai graži ir pamokanti dvynių – rašytojos Indrės Pavilonytės ir dailininko Martyno Pavilonio – istorija visai šeimai apie tai, kaip svarbu nebijoti būti savimi.

Kai į lovas sugula ne tik maži vaikai, bet ir mamos bei tėčiai, tolimoje ir paslaptingoje Martvudo girioje atgyja Marmių miestelis. Marmiai geri ir mieli sutvėrimai, tačiau mažylis Olis – liūdnas. Mat visi marmiai yra juodut juodutėliai – o jis vienintelis geltonas. Kad niekas nesužinotų tiesos, kasdien jis dažosi juodai. Ar išdrįs pagaliau Olis parodyti, koks jis iš tiesų yra? Ar kiti marmiai jo neatstums?

„Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis“
• Ugdo empatiją ir skatina jausmų pažinimą
• Ugdo supratimą, kad būti kitokiam, išskirtiniam nėra blogai
• Vizualinis kūrinio pasaulis lavina vaiko estetikos suvokimą
• Knygos viršelis turi paslaptį – jis švyti tamsoje!

„Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis“ - tai pirma Indrės Pavilonytės kartu su savo broliu Martynu Paviloniu sukurta knyga apie mielus padarėlius marmius. Kiek vyresniems vaikams jiedu yra sukūrę pasaką „Didžiosios tvoros paslaptis“. Už knygos iliustracijas M. Pavilonis apdovanotas Jungtinės Karalystės knygų iliustruotojų apdovanojimuose „The Cheltenham Illustration Awards 2019“.Kiti taip pat domėjosi


2022-04-19

Graži istorija, puiki knyga!

2022-01-27

Man kaip mamai, labai patiko šioje knygelėje tai, kad ji moko, jog reikia būti savimi, neapsimetinėti ir nebijoti ką pasakys kiti.

2021-09-19

Super knygelė vaikams, rekomenduoju

2021-09-15

Rekomenduoju, puiki knygelė ir tikrai negaila įverti 5 žvaigždutėmis :)

2021-08-31

Tikrai gražiai iliustruota knygelė vaikams, mano vaikas labai mėgsta šią istoriją, rekomenduoju, gal ir jūsų mažyliams ji taps tokia mėgstama, kaip mano berniukui.

2021-02-16

Graži istorija. Ir labaiii gražūs paveiksleliai

2019-04-24

Ka slepia olis?

2019-03-19

Nuostabios iliustracijos ir istorija!

Parašykite atsiliepimą apie "Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis", kurį pristato Indrė Pavilonytė, Martynas Pavilonis. Siūlome ne tik išsamų "Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Indrė Pavilonytė, Martynas Pavilonis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis" perkama kartu