0

Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis

5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 1.20 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-04-24 Meda

Ka slepia olis?

Informacija

Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 22x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9786090135891

2020-10-31 8.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis" aprašymas

Kai į lovas sugula ne tik maži vaikai, bet ir mamos bei tėčiai, tolimoje ir paslaptingoje Martvudo girioje atgyja MARMIŲ miestelis.

Jūsų rankose – įkvepianti istorija apie mielą marmį OLĮ, kuris, visai kaip ir mes, ieško, klysta, bijo ir tik išdrįsęs įveikti savo baimes – randa tai, ko ieškojęs.

Smalsu susipažinti? Laikas leistis į kelionę mėnesienos apšviestais girios takais!

2019-04-24

Ka slepia olis?

2019-03-19

Nuostabios iliustracijos ir istorija!

Parašykite atsiliepimą apie "Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis, kurį parašė Indrė Pavilonytė, Martynas Pavilonis. Siūlome ne tik išsamų Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Indrė Pavilonytė, Martynas Pavilonis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis" perkama kartu