0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 1.20 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-16 Laima

Graži istorija. Ir labaiii gražūs paveiksleliai

Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis


2021-05-31 8.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis" aprašymas

4–7 m. vaikams.

„Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis“ - tai graži ir pamokanti dvynių – rašytojos Indrės Pavilonytės ir dailininko Martyno Pavilonio – istorija visai šeimai apie tai, kaip svarbu nebijoti būti savimi.

Kai į lovas sugula ne tik maži vaikai, bet ir mamos bei tėčiai, tolimoje ir paslaptingoje Martvudo girioje atgyja Marmių miestelis. Marmiai geri ir mieli sutvėrimai, tačiau mažylis Olis – liūdnas. Mat visi marmiai yra juodut juodutėliai – o jis vienintelis geltonas. Kad niekas nesužinotų tiesos, kasdien jis dažosi juodai. Ar išdrįs pagaliau Olis parodyti, koks jis iš tiesų yra? Ar kiti marmiai jo neatstums?

„Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis“
• Ugdo empatiją ir skatina jausmų pažinimą
• Ugdo supratimą, kad būti kitokiam, išskirtiniam nėra blogai
• Vizualinis kūrinio pasaulis lavina vaiko estetikos suvokimą
• Knygos viršelis turi paslaptį – jis švyti tamsoje!

„Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis“ - tai pirma Indrės Pavilonytės kartu su savo broliu Martynu Paviloniu sukurta knyga apie mielus padarėlius marmius. Kiek vyresniems vaikams jiedu yra sukūrę pasaką „Didžiosios tvoros paslaptis“. Už knygos iliustracijas M. Pavilonis apdovanotas Jungtinės Karalystės knygų iliustruotojų apdovanojimuose „The Cheltenham Illustration Awards 2019“.2021-02-16

Graži istorija. Ir labaiii gražūs paveiksleliai

2019-04-24

Ka slepia olis?

2019-03-19

Nuostabios iliustracijos ir istorija!

Parašykite atsiliepimą apie "Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis, kurį parašė Indrė Pavilonytė, Martynas Pavilonis. Siūlome ne tik išsamų Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Indrė Pavilonytė, Martynas Pavilonis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis" perkama kartu