0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Marokas: abipus Atlaso kalnų

  • Nuolaida knygai -40%
Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 4.90 € (40%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Marokas: abipus Atlaso kalnų


2021-04-30 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Marokas: abipus Atlaso kalnų" aprašymas

Kelionių įspūdžių knyga „Marokas: abipus Atlaso kalnų“ – tai aistringos ir patyrusios keliautojos Violetos Domkuvienės pasakojimas apie stebuklingą Aladino, indigo spalvos ir marmuro šalį – Maroką.

Knyga apie Maroką – jau trečioji Violetos Domkuvienės kelionių knyga. Rašytoja ir keliautoja puikiai atskleidžia šalies grožį, spalvas ir tikrąją dvasią, kuri glūdi žmonėse bei atmosferoje, kurią patiria keliautojai vos užklydę į smėlio ir vėjų šalį.


Autorė knygoje „Marokas: abipus Atlaso kalnų“ pasakoja apie šią šalį itin vaizdingai ir gyvai. Rodos, knygos puslapiai skleidžia apelsinų, rožių žiedų, ambros bei prieskonių kvapą, aplink šurmuliuoja prekeiviai, norisi čiaudėti nuo apdulkėjusių sendaikčių, o viskas aplink atrodo lyg būtum keliavęs laiku – atgal į viduramžius.


Knygos „Marokas: abipus Atlaso kalnų“ autorės įspūdžiai neapsiriboja emocijomis ir įspūdžiais, jie nuolat papildomi keliautojams svarbiomis detalėmis – geografinėmis ir istorinėmis žiniomis apie šalį. Čia rasite pasakojimus apie šios Šiaurės Afrikos šalies gyventojų papročius ir tradicijas, siūlomus maršrutus ir įvairiausius patarimus ir nuorodas ne tik, kur keliauti ir ką pamatyti, bet ir kaip bendrauti su vietiniais gyventojais.


Nors Violeta Domkuvienė – patyrusi keliautoja, tačiau net ir jai nutinka komiškų, kurioziškų situacijų, juk tuo ir žavios kelionės į nepažintas šalis. Ji atvirai ir su humoru pasakoja patirtus nuotykius, dalinasi smagiausiomis situacijomis, kuriose atsidūrė keliaudama.


Violeta Domkuvienė – keliautoja, rašytoja. Gimė ir augo Kaune, čia baigė chemijos studijas tuometiniame Politechnikos institute. Bent porą dešimtmečių ji praleido dirbdama pagal specialybę, lengvosios pramonės srityje. Vėliau ėmė domėtis ajurveda, kinų medicina, studijavo šiuos mokslus, mokėsi masažo paslapčių. Dabar jau 15 metų ji jaučiasi radusi savąjį kelią. Tačiau vienas pomėgis nesikeitė visą gyvenimą. Tai – kelionės.


Keliauti knygų autorė pradėjo dar vaikystėje su tėvais, kurie visuomet labai troško naujų įspūdžių ir kelionių aistra užkrėtė dukterį. Ji sako, kad kelionės – tiesiog gyvenimo būdas, kitaip ji negalėtų gyventi. Jau nuo pirmųjų savo kelionių V. Domkuvienė ėmė užrašinėti įspūdžius, kaupti informaciją, žymėtis maršrutus ir visu tuo dalindavosi su draugais bei pažįstamais, kad šiems būtų lengviau planuoti keliones. Galiausiai šis pomėgis išaugo į knygas. Ji pati taip pat mielai skaito knygas apie kitų keliautojų įspūdžius.

Autorė yra aplankiusi daugiau nei 30 valstybių, išleidusi tris knygas: apie Madagaskarą, apie Pietryčių Aziją – Balį, Singapūrą ir Vietnamą bei apie Maroką.

  • Autorius: Violeta Domkuvienė
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094421365

Parašykite atsiliepimą apie "Marokas: abipus Atlaso kalnų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

Violeta Domkuvienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Marokas: abipus Atlaso kalnų, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Marokas: abipus Atlaso kalnų aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Marokas: abipus Atlaso kalnų už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Marokas: abipus Atlaso kalnų? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Violeta Domkuvienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Marokas: abipus Atlaso kalnų" perkama kartu