BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Marokas: magiška atostogų šalis. Informacija ir patarimai keliautojui

Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Marokas: magiška atostogų šalis. Informacija ir patarimai keliautojui" aprašymas

Šis turistinis-pažintinis leidinys skirtas kiekvienam, kuris domisi įvariomis šalimis, jų kultūra, tradicijomis. Tiesioginiai pigūs skrydžiai į Agadyrą priartino mums Maroką, su unikalia įvairialype gamta, svetingais žmonėmis, jų kultūra ir tradicijomis. Leidinyje - keliautojų patirtis, patarimai. Informacija apie šalį, įdomiausias jos vietas, šventes, festivalius, lankytinus objektus. Ką veikti ir nuo ko susilaikyti Maroke, rasite šiame beveik 100 puslapių splavotam leidinyje. Tikimės, kad leidinys įkvėps kiekvieną atrasti savąjį spalvingą Maroką

Leidinyje "Marokas: magiška atostogų šalis" Angelė Samuolienė žvelgia į Maroką mažojo princo akimis.
Aurelija Treinytė ir Petras Pivoriūnas įsilieja į vietinių gretas ir per tris savaites prasineša per visą šalį. Jų patirtis pravers besiruošiančiam keliauti.
Giedrė Korotkovaitė atskleidžia muzikinę šios šalies pusę.
Žurnalistė Aušrinė Šėmienė dalijasi pasižvalgymais po Žydrąjį Maroko perlą ir marihuana pakvipusius jo užkulisius.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Fortus Vita
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 17x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098152159

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Marokas: magiška atostogų šalis. Informacija ir patarimai keliautojui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Marokas: magiška atostogų šalis. Informacija ir patarimai keliautojui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Marokas: magiška atostogų šalis. Informacija ir patarimai keliautojui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Marokas: magiška atostogų šalis. Informacija ir patarimai keliautojui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Marokas: magiška atostogų šalis. Informacija ir patarimai keliautojui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Marokas: magiška atostogų šalis. Informacija ir patarimai keliautojui" perkama kartu