0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Maršalitas

Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 5,79 €*
Sutaupote: 3.80 € (66%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Maršalitas" aprašymas

Žmogaus, o ypač jauno, gyvenimas kupinas ieškojimų ir nesusipratimų. Neretai atrodo, kad gyveni visai kitame pasaulyje, nei tavo draugai ar artimieji. Kasdien privalai išspręsti begalę klausimų, kaskart pasiklydęs turi atrasti saugų taką.

Knygoje „Maršalitas“ ir kalbama apie tai – apie kasdienius ieškojimus ir gebėjimą gyventi ir sugyventi su kitokiais, kitaip mąstančiais, turinčiais fizinių ar protinių negalių, pasiklydusiais kitose erdvėse, sąvokose.


Lietinių šeimoje, sudarančioje romano branduolį, auga duktė Laima ir sūnus Ignius, sergantis autizmu, bet kartu esantis tarytum visos šeimos "rišamoji" medžiaga – maršalitas, nes žmogus auga jausdamas pareigą globoti.

Romanas konstruojamas psichologinės analizės, datektyvinės įtampos principu. Bet tai ne įprastas detektyvas, kai ieškoma atsakymo tik į vieną klausimą: kas nužudė? Čia klausimų ir dilemų reikia išspręsti daug, o dar daugiau rasti atsakymų, kad ir tokių: kas yra menas? o kas – meilė?
Parašykite atsiliepimą apie "Maršalitas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Maršalitas", Nijolė Kliukaitė-Kepenienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nijolė Kliukaitė-Kepenienė su knyga "Maršalitas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Maršalitas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Kliukaitė-Kepenienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Maršalitas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Maršalitas" perkama kartu