⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Maršrutų paieška belaidžiuose AD-Hoc tinkluose

Kaina: 3,49 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Maršrutų paieška belaidžiuose AD-Hoc tinkluose" aprašymas

Knygoje pateikti proginių tinklų sudarymo principai ir apžvelgtos tokių tinklų taikymo sritys. Analizuojami esami ir siūlomi originalūs maršrutų paieškos algoritmai, įvertinantys aplinkinių įrenginių signalų stiprumą ir jų vietos informaciją. Pateikiama tokių tinklų modeliavimo metodika ir modeliavimo rezultatai. Mokomoji knyga skirta studentams, studijuojantiems kompiuterinių tinklų ir interneto bei mobiliųjų internetinių sistemų kursus, ir visiems tiems, kurie domisi iš judančiųjų vartotojų asmeninių mobiliųjų įrengimų sudarytais vadinamaisiais Ad Hoc, arba proginiais, tinklais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Maršrutų paieška belaidžiuose AD-Hoc tinkluose"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos kompiuterijos knygos

Rokas Zakarevičius, Rimantas Pleštys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Maršrutų paieška belaidžiuose AD-Hoc tinkluose", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Maršrutų paieška belaidžiuose AD-Hoc tinkluose" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Maršrutų paieška belaidžiuose AD-Hoc tinkluose" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Maršrutų paieška belaidžiuose AD-Hoc tinkluose"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rokas Zakarevičius, Rimantas Pleštys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Maršrutų paieška belaidžiuose AD-Hoc tinkluose" perkama kartu