0

Maša ir Lokys. Skaniausia uogienė

Informacija

Maša ir Lokys. Skaniausia uogienė

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • ISBN ar kodas: 9786090501672

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Maša ir Lokys. Skaniausia uogienė" aprašymas

Maša nusprendė padėti Lokiui virti uogienę. O tada sudužo stiklainiai, išsipylė puodas ir Likiui teko keliauti į mišką naujų vaisių bei uogų. Tuo tarpu Maša neleido laiko veltui - ji išvirė nuostabiai skanią uogienę iš grybų, daržovių ir kankorėžių.

Skaityk apie Mašos ir Lokio nuotykius ir papuošk paveikslėliuis šauniais lipdukais!

Parašykite atsiliepimą apie "Maša ir Lokys. Skaniausia uogienė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos pagal filmą

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Maša ir Lokys. Skaniausia uogienė, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Maša ir Lokys. Skaniausia uogienė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Maša ir Lokys. Skaniausia uogienė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Maša ir Lokys. Skaniausia uogienė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Maša ir Lokys. Skaniausia uogienė" perkama kartu