0

Masinio aptarnavimo sistemos transporte

Informacija

Masinio aptarnavimo sistemos transporte

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2000
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 156
  • ISBN ar kodas: MASINIO-APT-S

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Masinio aptarnavimo sistemos transporte" aprašymas

Knygoje dėstomi masinio aptarnavimo teorijos pagrindai, orientuojantis į taikymą transporto sistemose. Išnagrinėtas vienakanalių ir daugiakanalių masinio aptarnavimo sistemų bei masinio aptarnavimo tinklų taikymas transporte. Atstatymų srautų teorijos elementai išdėstyti techninės priežiūros ir remonto darbų matematinio modeliavimo požiūriu. Leidinys skirtas studijuojantiems transporto inžineriją.

Parašykite atsiliepimą apie "Masinio aptarnavimo sistemos transporte"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Masinio aptarnavimo sistemos transporte, kurią skaitytojams dovanoja L.Sakalauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar L.Sakalauskas su knyga Masinio aptarnavimo sistemos transporte jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Masinio aptarnavimo sistemos transporte patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L.Sakalauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Masinio aptarnavimo sistemos transporte palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Masinio aptarnavimo sistemos transporte" perkama kartu