0

Pirkėjų atsiliepimai

Pasidaryk pats. Mašinos greituolės

Kaina: 2,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasidaryk pats. Mašinos greituolės" aprašymas

Ar kada svajojai turėti savo šaunų lenktyninį automobilį ar net "karštąsias sėdines"? O ar norėtum tobulo sportinio automobilio arba nutrūktgalviškos galingos sportinės mašinos?

Knygoje "Mašinos greituolės" rasi naudingą informaciją ir patarimus kaip piešti ir apipavidalinti savo superkietų automobilių kolekciją.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • Formatas: 22x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955076537

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasidaryk pats. Mašinos greituolės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pasidaryk pats. Mašinos greituolės", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pasidaryk pats. Mašinos greituolės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pasidaryk pats. Mašinos greituolės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pasidaryk pats. Mašinos greituolės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pasidaryk pats. Mašinos greituolės" perkama kartu