0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mašinų elementai ir mechanizmai. Kursinių darbų užduotys ir jų sprendimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Mašinų elementai ir mechanizmai. Kursinių darbų užduotys ir jų sprendimai


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 4.39 SoldOut
Knygos "Mašinų elementai ir mechanizmai. Kursinių darbų užduotys ir jų sprendimai" aprašymas

Mokomoji knyga skiriama Cheminės technologijos, Dizaino ir technologijų, Ekonomikos ir vadybos, Elektrotechnikos ir automatikos, Informatikos, Telekomunikacijų ir elektronikos fakultetų studentams, studijuojantiems „Inžinerinės mechanikos" bei „Mašinų elementų ir mechanizmų" modulius.Parašykite atsiliepimą apie "Mašinų elementai ir mechanizmai. Kursinių darbų užduotys ir jų sprendimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mašinų elementai ir mechanizmai. Kursinių darbų užduotys ir jų sprendimai, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Barzdaitis, Zigmantas Pocius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Barzdaitis, Zigmantas Pocius su knyga Mašinų elementai ir mechanizmai. Kursinių darbų užduotys ir jų sprendimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mašinų elementai ir mechanizmai. Kursinių darbų užduotys ir jų sprendimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Barzdaitis, Zigmantas Pocius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mašinų elementai ir mechanizmai. Kursinių darbų užduotys ir jų sprendimai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mašinų elementai ir mechanizmai. Kursinių darbų užduotys ir jų sprendimai" perkama kartu