0

Mašinų elementai

  • Leidėjas: Šiaulių kolegija
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 95
  • ISBN ar kodas: 9786094150036

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mašinų elementai" aprašymas
Leidinyje trumpai pateikiami mašinų elementų darbingumo rodikliai. Išsamiai aprašomos mechaninės perdavų rūšys, jų kvalifikacija bei kinematiniai ir jėginiai santykiai perdavose.
Daug dėmesio skirta frikcinėms, krumplinėms, sliekinėms, diržinėms, grandininėms bei sraigto-veržlės perdavoms. Gana išsamiai aprašyti guoliai, jų klasifikacija, movos bei tipinės jungtys.

Parašykite atsiliepimą apie "Mašinų elementai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mašinų elementai, kurią skaitytojams dovanoja R. Juknevičius, E. Petrušis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar R. Juknevičius, E. Petrušis su knyga Mašinų elementai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mašinų elementai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė R. Juknevičius, E. Petrušis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mašinų elementai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mašinų elementai" perkama kartu