0

Mąstau ir kuriu. Integruotos informatikos užduotys 6-8 metų vaikams

Internetu: 7,49 €
Knygyne: 8,19 €*
Sutaupote: 0.70 € (9%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Mąstau ir kuriu. Integruotos informatikos užduotys 6-8 metų vaikams

  • Leidėjas: Baltų lankų vadovėliai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 92
  • ISBN ar kodas: 9786094701214

2020-07-31 7.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

„Mąstau ir kuriu. Integruotos informatikos užduotys 6-8 metų vaikams“ – smagių uždavinių rinkinys, padedantis žingsnelis po žingsnelio ugdyti informatinio mąstymo įgūdžius, reikalingus būsimiems kompiuterių, robotų, naujų išmaniųjų įrenginių kūrėjams.

Ar norėtum sukurti robotą, kuris atliktų komandas? O galbūt svajoji tapti interneto svetainių kūrėju? Tave žavi skaičiai ir loginis mąstymas? Atsiversk knygelę „Mąstau ir kuriu. Integruotos informatikos užduotys 6-8 metų vaikams“ ir keliauk į intriguojantį informatikos pasaulį.

Šis vadovėlis – tai smagių užduočių rinkinys, kuris formuoja informatinio mąstymo įgūdžius, be kurių neišsivers joks būsimasis kompiuterinių programų, robotų ar išmaniųjų įrenginių kūrėjas.

„Mąstau ir kuriu. Integruotos informatikos užduotys 6-8 metų vaikams“ parengtas pagal projekto „Informatika pradiniame ugdyme“ gaires – jis susijęs su integruoto ugdymo vadovėliu „Vaivorykštė“. Dėl šios priežasties vadovėlio užduotys gali būti nesunkiai suderintos su pasaulio pažinimo, matematikos, gimtosios kalbos ar kitų mokomųjų dalykų turiniu. Be to, informatikos vadovėlį pratęsia metodiški uždavinių sprendimų paaiškinimai ir atsakymai, pasiekiami skaitmeninėje ugdymo priemonėje „e.lankos“ (www.e-lankos.lt) ar leidyklos svetainėje (www.baltulankuvadoveliai.lt)

Mokslininkės Valentinos Dagienės parengtas vadovėlis pakeis požiūrį į informatiką. Kol pasieksite robotikos ar išmaniųjų technologijų lygį, teks įveikti daugybę parengiamųjų etapų. Knygoje „Mąstau ir kuriu. Integruotos informatikos užduotys 6-8 metų vaikams“ informatikos mokymas prasideda nuo aplinkos stebėjimo ir gebėjimo įžvelgti dėsningumus ar veiksmų seką – būtent tai ir yra informatikos pagrindas. Įvaldžius informatiką kaip mąstymo būdą, kur kas lengviau imtis programų kūrimo ar kitų šios disciplinos užduočių.

Vadovėlio ir mokomosios priemonės autorė – lietuvių mokslininkė, informatikė, fizinių mokslų daktarė, profesorė Valentina Dagienė (g. 1954). Specialistė yra parengusi ne vieną mokomąją priemonę, o už jaunosios kartos ugdymą apdovanojimuose „Žmonės 2019“ buvo nominuota Lietuvos mokslo žmogaus kategorijoje. Už inovatyvų požiūrį į informatinio mąstymo ugdymą jai suteiktas Ciuricho universiteto aukso medalis, jos sukurtos priemonės įvertintos visoje Europoje, o 2016 m. Valentina Dagienė su doktorantų komanda vesdama gausiausią informatikos pamoką moksleiviams pasiekė Gineso rekordą.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu