0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mąstome apie pasaulį su Filu ir Sofija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 2.99 SoldOut

Knygos "Mąstome apie pasaulį su Filu ir Sofija" aprašymas

„Mąstome apie pasaulį su Filu ir Sofija“ – tai smagi ir įsimintina knyga vaikas apie filosofiją. Du pagrindiniai veikėjai – Filas ir Sofija (sudėkite jų vardus!) tyrinėja idėjas apie pasaulio tvarką. Trylikoje trumpų filosofinių istorijų Filas ir Sofija ieško atsakymų į sudėtingiausius klausimus, o jų pokalbiai atskleidžia, kaip mąstė ir mąsto visų laikų svarbiausi filosofai.

Knyga „Mąstome apie pasaulį su Filu ir Sofija“ parašyta lengvai ir aiškiai, čia rasite ne tik smagių istorijų, bet ir puikių iliustracijų, kurios padės vaikams suprasti ir pamilti filosofiją bei priimti ją kaip kasdienio gyvenimo dalį.

Geriausi draugai Filas ir Sofija mėgsta drauge leisti laiką prie upelio netoli namų. Jie ten eina tuomet, kai tik turi aptarti ką nors svarbaus. Klausimai, kuriuos jie bando kartu išsiaiškinti yra maždaug tokie: kodėl apskritai kažkas egzistuoja? Kaip mes atpažįstame grožį? Kaip mus veikia jausmai? Iš kur aš žinau, kad tu – mano draugas? Kas aš būsiu, kai užaugsiu? Kas yra teisinga? Kas bus, kai mirsime?

Tai klausimai, kurie rūpi ne tik Filui ir Sofijai, bet ir daugybei vaikų bei suaugusiųjų. Šie klausimai rūpėjo ir garsiausiems filosofams – Platonui, Aristoteliui, Nyčei, Ruso, Leibniz.

Kiekvienas knygos „Mąstome apie pasaulį su Filu ir Sofija“ skyrius pradedamas trumpa įžanga, kuri supažindina su tema, o tuomet seka Filo ir Sofijos pokalbis. Skyriaus pabaigoje autorė pateikia kiekvieno svarstomo klausimo kontekstą, cituoja garsius filosofus ir pateikia papildomos informacijos, bei padrąsina vaikus toliau mąstyti.

„Knyga puikiai tiks įvairaus amžiaus smalsiems vaikams ir jų tėveliams bei mokytojams. Ši nepaprasta knyga įkvepia mąstyti ir patiems ieškoti atsakymų.“
Nordbayerischer Kurier

„Ši knyga puikiai tiks pradėti filosofuoti net su priešmokyklinukais.“
Unsere Kinder

Ina Schmidt (g. 1973 m.) – filosofijos mokslų daktarė, rašytoja. Studijavo Liuneburge. Berašydama savo disertaciją suprato, kad labiausiai ją domina ryšys tarp filosofijos ir kasdienio gyvenimo. 2005 metais ji įkūrė organizaciją, kuri stengiasi filosofines mintis paversti tikro gyvenimo dalimi. Autorė rašo straipsnius, knygas, dažnai dalyvauja įvairiose diskusijose, konferencijose.
I. Schmidt gyvena Reinbeke su vyru, trimis vaikais ir dviem katėmis.

Iš vokiečių kalbos vertė Živilė Gapšienė


  • Autorius: Ina Schmidt
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098168686

Parašykite atsiliepimą apie "Mąstome apie pasaulį su Filu ir Sofija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mąstome apie pasaulį su Filu ir Sofija", kurį parašė Ina Schmidt. Siūlome ne tik išsamų "Mąstome apie pasaulį su Filu ir Sofija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ina Schmidt. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mąstome apie pasaulį su Filu ir Sofija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mąstome apie pasaulį su Filu ir Sofija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mąstome apie pasaulį su Filu ir Sofija" perkama kartu