⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mąstyk ir būk turtingas. Kaip praturtėti

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mąstyk ir būk turtingas. Kaip praturtėti" aprašymas

Napoleon Hill (1883–1970) yra vienas iš vadinamosios „sėkmės“ literatūros pradininkų. Taip pat jis – vienas iš populiariausių, rašančių tomis temomis. Jo knyga „Mąstyk ir būk turtingas“, parašyta 1937 metais, perleidžiama iki šiol, ji išversta į kelias dešimtis pasaulio kalbų. Napoleonas Hilas bendravo su žymiausiais savo meto verslininkais ir pramoninkais, studijavo jų gyvenimą, nagrinėjo, kokios priežastys lėmė jų sėkmę, ieškojo bendrų dėsningumų ir taisyklių. Artimas Naujosios minties judėjimui, Napoleonas Hilas sėkmės ar nesėkmių priežastis sieja su žmogaus mąstymu.

Wallace Delois Wattles (1860–1911) – amerikiečių rašytojas ir filosofas, metafizinio Naujosios minties judėjimo dalyvis. Savo apybraižoje „Turto kaupimo mokslas“ (1910) Velsas Votlas suformulavo finansinės sėkmės siekimo principus, kuriuos paskui vienokia ar kitokia forma pateikė daugybė saviugdos knygų autorių.Parašykite atsiliepimą apie "Mąstyk ir būk turtingas. Kaip praturtėti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Napoleonas Hilas (Napoleon Hill), Wallece D. Wattles pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mąstyk ir būk turtingas. Kaip praturtėti", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mąstyk ir būk turtingas. Kaip praturtėti" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mąstyk ir būk turtingas. Kaip praturtėti" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mąstyk ir būk turtingas. Kaip praturtėti"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Napoleonas Hilas (Napoleon Hill), Wallece D. Wattles tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mąstyk ir būk turtingas. Kaip praturtėti" perkama kartu