0

Matavimų teorija ir praktika. Kursinio projekto metodikos nurodymai

Informacija

Matavimų teorija ir praktika. Kursinio projekto metodikos nurodymai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Matavimų teorija ir praktika. Kursinio projekto metodikos nurodymai" aprašymas

Metodikos nurodymuose pateikta pagal modulio „Matavimų teorija ir praktika“ programą išdėstyta kursinio projekto atlikimo metodika. Pateiktas tipinių mašinų elementų sujungimų suleidimų skaičiavimas ir jų parinkimas, taip pat matavimo duomenų tvarkymo statistiniai skaičiavimai. Kursinio projekto metodikos nurodymuose pateiktos užduotys kursiniam projektui atlikti tiek bendros Mechanikos ir Transporto inžinerijos fakultetų studentams, tiek atskiros kiekvieno iš minėtųjų fakultetų studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Matavimų teorija ir praktika. Kursinio projekto metodikos nurodymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Matavimų teorija ir praktika. Kursinio projekto metodikos nurodymai, kurią skaitytojams dovanoja Vladas Vekteris. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vladas Vekteris su knyga Matavimų teorija ir praktika. Kursinio projekto metodikos nurodymai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Matavimų teorija ir praktika. Kursinio projekto metodikos nurodymai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vladas Vekteris. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Matavimų teorija ir praktika. Kursinio projekto metodikos nurodymai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Matavimų teorija ir praktika. Kursinio projekto metodikos nurodymai" perkama kartu