⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Matematika 2. Diferencialinės lygtys, tikimybių teorija ir matematinė statistika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 14.99 SoldOut

Knygos "Matematika 2. Diferencialinės lygtys, tikimybių teorija ir matematinė statistika" aprašymas

Leidinyje "Matematika 2. Diferencialinės lygtys, tikimybių teorija ir matematinė statistika" išdėstyti pirmosios ir antrosios eilių diferencialinių lygčių sprendimo ir taikymo ekonomikoje pagrindai, tikimybių teorija, vienmačių ir dvimačių imčių matematinė statistika. Daug dėmesio skirta nagrinėjamų temų taikymui, ypač versle ir ekonomikoje. Mokomoji knyga skirta socialinių mokslų studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Matematika 2. Diferencialinės lygtys, tikimybių teorija ir matematinė statistika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Matematika 2. Diferencialinės lygtys, tikimybių teorija ir matematinė statistika", Audrius Kabašinskas, Kristina Šutienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Audrius Kabašinskas, Kristina Šutienė su knyga "Matematika 2. Diferencialinės lygtys, tikimybių teorija ir matematinė statistika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Matematika 2. Diferencialinės lygtys, tikimybių teorija ir matematinė statistika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audrius Kabašinskas, Kristina Šutienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Matematika 2. Diferencialinės lygtys, tikimybių teorija ir matematinė statistika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Matematika 2. Diferencialinės lygtys, tikimybių teorija ir matematinė statistika" perkama kartu