0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Matematika 5+. Namų darbai – vieni juokai

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 3,69 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 3.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Matematika 5+. Namų darbai – vieni juokai" aprašymas

Serijos NAMŲ DARBAI – VIENI JUOKAI knygos skirtos įdomiai susieti mokymąsi mokykloje ir namuose. Jos padės formuoti vaiko gebėjimus ir įtvirtinti pagrindinius įgūdžius.

Šiuose pratybų sąsiuviniuose rasite ekspertų recenzuotų ir naujausiems ugdymo programos reikalavimams pritaikytų užduočių, stiprinančių vaikų pasitikėjimą, įtvirtinančių mokomųjų dalykų žinias ir mokykloje įgytus įgūdžius.

Šios knygos tinkamos ir atostogų užduotims – jas atlikdamas vaikas ir smagiai leis laiką, ir rimtai mokysis. Spalvingi linksmi lipdukai ne tik pradžiugins, bet ir padės įvertinti pastangas ir pasiekimus.


  • Autorius:
  • Serija: Namų darbai – vieni juokai
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 34
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094404627

Parašykite atsiliepimą apie "Matematika 5+. Namų darbai – vieni juokai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Matematika 5+. Namų darbai – vieni juokai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Matematika 5+. Namų darbai – vieni juokai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Matematika 5+. Namų darbai – vieni juokai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Matematika 5+. Namų darbai – vieni juokai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Matematika 5+. Namų darbai – vieni juokai" perkama kartu